ASTRA J EDİTİON SES SİSTEMİ SORUNSALI

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J EDİTİON SES SİSTEMİ SORUNSALI

Kaleli-ati link' Alıntı:
ALPİNE SBE-1044BR (25cm) veya SBE-1244BR (30cm) modelini öneririm ben 1244 kullanıyorum cadence amfi ile önlerde alpine 16 cm komponent arkalar orjinal.Ama bass biraz fazla dikiz aynası oynayıp duruyor 1044 25cm modeli alsaymışım daha iyi olacakmış.Alpine subwoferler hem kaliteli hemde az yer kaplıyorlar.Sinyal sesi sorunu malesef bende de var orjinal teybin sökülmesini istemediğim için deck çevirici ile hallettiler belki direk teybin çıkışları kullanılsaydı bu problem olmayabilirdi.Bu arada şu yüksek sesli sinyal olayının çözümünü bilen varsa allah rızası için yardımcı olsun  :)

dostum cevap çok basit. aracın seslerini başka bir hoparlöre bağlıyorlar.ama hoparlör bildiğimizlerden değil adı başka şu anda adı aklıma gelmiyor. her yerde bulunmuyor. bendede aynı sorun var. fakat ben anfiyi en kısıkta kullandığımdan sesler kısık.

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sadece ses kalitesini daha verimli alabilmek icin cihaz arkasina takilan anfi ler var montaji kolay .uyelerimizden gokhan bey in aracina takilmisti.

cagri84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki şöyle yapsam 4 adet 16.5 cm infinity hoparlörleri elimdeki amfi yle 4 kapıyada bağlatsam hiç mono amfi ve subwoofer olayına girmesem kaliteli bir ses alırmıyım? Güm güm bass sesi değil aslında istediğim. Sadece ve sadece kaliteli bir ses istiyorum 4 adet infinity mid takımı o kaliteyi verir kanaatindeyim

cagri84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mono amfi ve bass a vereceğim paraylada tarık bey gel senin aracın kapı içi ledleriyle dikiz aynası altı aydınlatmasını uygun fiyata yapalım derse götürüp odak dynamics e zincirlerim arabayı :)