Yeni aRaBaM.... (: RaNg RoveR sPoRT :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
440 minimum 660 max torku var ama :) az ne demek fırlıo resmen özelliklede çift turbo devreye girdimi daha tutamazsın :D

yigit100

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aykal hayırlı uğurlu olsun güzel makina allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.. :):)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
saol yiğit teşekkür edrim :)

yahu giray gaz verip durma viper mı aldıracan bana aaa memnunum arabamdan ya yetio 193 bg :D:D sen bi gel binde fikrin nasıl değişior gör bakalım :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ARKADAŞLAR BİRKAÇ YENİ RESİM EKLİM DEDİM SONRA VAZ GEÇTİM BİRKAÇ DEĞİŞİK DURAN YENİ RESİM EKLİM DEDİM :):) BÖLE BİŞİLER YAPTIM HEHEH UMARIM BEĞENİRSİNZ :)

aykarrbc9.jpg

collage7jk1.jpg

collage8za9.jpg

BUDA BİZİM 3 SİLAHŞÖRLER ZTN BİLİORSUNUZ :)

collage11ui0.jpg

collage10rb5.jpg

BUDA SON :) ÇOK HOŞ DURUYO AMA :D YAPMAK YÜREK İSTER :p

adsz566yy7.png

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Yürekten fazlasını da ister sanırım o dediğini yapmak :)

Konuya ilk mesajım biraz geç kaldım ama hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanı dilerim. Allah nazardan saklasın çok güzel araç.

Konsola bakarken şaşı olacaktım az daha, ben kesin hep yanlış tuşa basarım öyle bi konsolum olsa :D

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
saol buğra teşekür ederim :) valla bezen ben bile nereye bastığımı bilmiorum bide cırlavuk bi kadınvar orda :D sesle yönlendirme yapmaya çalışıorumm beni dövecek yakında hayır yanlış komut fln dio bidaki hayır lan hayır yeter aa 30 kere sölettin dicek ehuehuehu :D:D

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
birileri arabamın arka tamponuna daha doğru park sensörine tekem atmış :S kirmıaymı çalıştı naptıya içindekini mimerak eeti nedir :S salak insan ya :mad: sinirlendim ya