Yeni aRaBaM.... (: RaNg RoveR sPoRT :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
aykalrr2rx5.jpg
YENİ RESİMLER 6. SAYFADA VE SON SAYFADA :]

arkadaşlar işte yeni arabamm :D bizde eskiden ben ehliyeti almadan önce şöle 3 sene önce kadar dı snrm babam almıştı ama sport değil vogue'di ama çok uzun sürmeden sattı ozmnlar çok üzülmüştüm :( sattına geçen gün arkaşımın otogalerisine gidiodum aklımda merco c fln vardı ama bii baktım ki ne görim :D resmen aşık oldun walla arkadşımda algit lan al git gözün kalcak millete bela olcan dedi :) yaptık biiişiiler valla ama iiide yaptım hıı bu arada vectra hala duruyo herne kadar RR ye binsekte opelin ve OPELİM.NET in bende yeri çok farklı biliyorumki ben neye binersem biinm burada yerim var burda evt opel olmasa tanışmazdık belki ama iyikide varmış iyikide tanışmışız diorum :D ve çok lafladım buyrun resimler diyorum :)

26022008717vb1.jpg

dscs00120nj4.jpg

dscs0001uj8.jpg

22022008635ac8.jpg

birasçık kirli ama :D

220220086302jb3.jpg

220220086432nl9.jpg

22022008624ks8.jpg

22022008628mm0.jpg

220220086162aq7.jpg

bunlarında azcık üstünde oynadım güzel oldu eklim :D

dscs0002jq1.jpg

dscs0005zz9.jpg

Son düzenleme:
aykal darısı benim başıma diyorum allah bizede böyle bir araç nasip etsin.
kazasız belasız kullanman dileği ile

güle güle kazasız belasız kullan :) çok sağlam bunlar yaa nazar değmesin :)

Evin bodrumunda para mı basıyosun Aykal ??? :)

Vectra'nın sat da şu site de, garibim Vectra'da senden kurtulsun...Kara gün ilan ettim üye olduğun günü... :)

Arkadaşında arkadaşmış yanii..Şöyle bir arkadaş biz bulamadık...

Şaka bir yana güle güle kullan...Kazasız, cezasız kullanman dileğiyle...:good:

hayırlı olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin çok güzel araba maşallah ama plakası nasıl iş len bunun ön plaka bi 626 bi 666 kesin senin işindir :kop: neyse buna en kısa zamanda 21 inç jant koy ve beni ara abi gel bi tur gez diye :kop:

daha geçen gün arkadaşın cliosunda giderken yanımızdan geçti bu canavar:D arkadaşta makarasına alamadık şundan bitane dedi bende daha genciz falan die saçmaladım:D walla itiraf ediyim ki kıskanmadım ama özendim sana yani canım çekti bilader ne diyim:D ama gözüm yok.. hayırlı olsun güle güle kullan hepimize nasip olsun bu ve bunun gibi üst sınıf araçlar..

adanada çizmesinler onu sen bize ver :D

hayırlı olsun

Geri