Yeni alınan araç için yapılması gereken bakım hk.

Muhammet.

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba, bende 10 gun once Vw Plodan Astraya geçiş yaptım, Aracımda on kaput altı izolatör yok bende taktirmak istiyorum.

Birkac parcaciya sordum bundan piyasada pek bulunmaz ancak servilerde taktirabilirsiniz dediler.
Odakla gorustum 1.500 civari malzeme 300 civari iscilikle toplam 1.800 civari rakam soylediler,
Sanayideki arkadasimda hic gerek yok dedi. :)

Nereden temin ettiniz ve memnunmusunuz öğrenebilirmiyim.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba, bende 10 gun once Vw Plodan Astraya geçiş yaptım, Aracımda on kaput altı izolatör yok bende taktirmak istiyorum.

Birkac parcaciya sordum bundan piyasada pek bulunmaz ancak servilerde taktirabilirsiniz dediler.
Odakla gorustum 1.500 civari malzeme 300 civari iscilikle toplam 1.800 civari rakam soylediler,
Sanayideki arkadasimda hic gerek yok dedi. :)

Nereden temin ettiniz ve memnunmusunuz öğrenebilirmiyim.
Biraz önce baktım internette zamanında aldığım yerde mevcut fiyatı da 300 lira civarında klipsleri ile birlikte geliyor montajını kendiniz yapabilirsiniz çok basit, Halı Bagaj Havuzu’ndan aldım kullanıyorum 3 seneyi geçti bir sorun olmadı :)

Muhammet.

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Biraz önce baktım internette zamanında aldığım yerde mevcut fiyatı da 300 lira civarında klipsleri ile birlikte geliyor montajını kendiniz yapabilirsiniz çok basit, Halı Bagaj Havuzu’ndan aldım kullanıyorum 3 seneyi geçti bir sorun olmadı :)
Tesekkur ederim.
Yan sanayi bi urun olmasi yanma vs yaparmı acaba diye aklimda soru isaretleri vardi, 3 yildir sorunsuz kullanıyorsaniz gayet iyiymiş.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay