Yedek su deposu sızıntı

Bergamalıı

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araba da termostat açmıyordu sistem hava yapıyordu forumda yedek su deposu ve kapagını degiştir demişler degiştirdim bu seferde araba yedek su deposundan su sızdımaya başladı arabada basınç düştü sıcaklık yüksek ama borular yumuşacık ve suda sürekli azalıyor sebebi ne olabilir acaba daha 1 ay önce conda yaptırdım devirdaim ve termostat degişti

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Eski yedek su deposunu kapağını takın. Havanın kaçış yaptığı yer yedek su deposunun tam olarak neresi tespit edebildiniz mi ?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araba da termostat açmıyordu sistem hava yapıyordu forumda yedek su deposu ve kapagını degiştir demişler degiştirdim bu seferde araba yedek su deposundan su sızdımaya başladı arabada basınç düştü sıcaklık yüksek ama borular yumuşacık ve suda sürekli azalıyor sebebi ne olabilir acaba daha 1 ay önce conda yaptırdım devirdaim ve termostat degişti
Fotoğraf paylaşabilir misiniz sızıntının genleşme kabı ve kapak orj. midir?

Bergamalıı

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Eski yedek su deposunu kapağını takın. Havanın kaçış yaptığı yer yedek su deposunun tam olarak neresi tespit edebildiniz mi ?

Bergamalıı

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kapagın altından geliyo bozuk diye vaerdik yenisini aldık yine aynı oldu

Bergamalıı

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ustam koşay gelsin bi soru soracaktım astra j 1.4 t motor suyu havasını nasıl alcaz bişgin varmıdır

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Motor soğukken kapağı aıp motoru çalıştırın termostat açılınca havayı atıp sıvı eksilmeye başlar sonra sıvıyı tamamlarsınız

• Beğen
Tepkiler: Hasip