Yay Taktım :D

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş...

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan kardeş.. bende de vardı söktüm yaza takıcam köstebek yuvası gibi buranın yoları :D bende koni var 20mm-40mm düşürüyor aracı

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben biraz yabancıyım bu yay konusuna 5 cm yay takarsak arac dahamı alcak oluyo 3.5 5 den yüksekmi ters mantıkmıdır tam bilmiyorum biraz aydınlatırmısınız beni :)

orjinal kaçtırki benim 1 kademe indirmek istiyorum ama şimdiki hali bi çok sarsıyo inince nolur acaba

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugra kardeş bende koni yay vardı.. 4cm önleri düşürüyor 2cm arkaları düşürüyor.. corsalarda arkalar öne göre biraz daha oturmuş durumda.. ap veya arkadaşın maxtrac yayları 3.5 cm düşürüyr hem ön hem arkayı..
astralarda sanırım 5cm bile düşüren yaylar var pek bilmiyorum astrayı ama düşürünce alttan gelecek darbelere hazırlıklı olmak gerek :D:D

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben biraz yabancıyım bu yay konusuna 5 cm yay takarsak arac dahamı alcak oluyo 3.5 5 den yüksekmi ters mantıkmıdır tam bilmiyorum biraz aydınlatırmısınız beni :)

orjinal kaçtırki benim 1 kademe indirmek istiyorum ama şimdiki hali bi çok sarsıyo inince nolur acaba

5cm demek yere 5cm yaklaşıyor demek. bi kademe demek istediğin 3cmdir. yay takınca yoldaki bozuklukları biraz daha sert hissetmeye başlarsın:)

musa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta sertleşme oluyomu