Yarım Debriyaj -Balata

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün yokuşta trafik epey kalamalıktı yarım debriyajda kaldım sonradan dumanlar yükselmeye başladı aniden ne olduğunu anlmadım çevremdeki arablar işaret falan yapıo arabanın içi çok pis koktu zor gittim eve kadar dur kalk çekişten falan düştü km sayacı yerinden oynamıyor 1 senelik araba acaba sorun nedir balatalar yandı diye düşünüyorum garantiden yapılır mı birde axa acil yardımın numarasını alabilir miyim bilen varsa arabayı yarın servise götürmesi gerekecek yalnız bu böyle olacaksa ben bu arabayı satarım arkadaş..:mad::(

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dumanlari yada kokuyu aldığınızda hemen sağa çekip soğumasını bekleseydiniz bu kadar zarar görmezdi...
arabayı eve çektikten denediniz mi soğuduktan sonra

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dumanlari yada kokuyu aldığınızda hemen sağa çekip soğumasını bekleseydiniz bu kadar zarar görmezdi...
arabayı eve çektikten denediniz mi soğuduktan sonra

O dik rampada kolaysa çekerdim bitirdikten sonra biraz bekledim baktım çektim 2-3 saat sonra baktım hala çok pis kokuyordu çalıştırmadım bile :(

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel sorun..

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi ilk etapta yol yardımın numarası ve garanti karşılar mı bunu önemli yani epey tutar yoksa..

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarık çok geçmiş olsun. Hemen balata öyle bir sefer zorlamayla yanmaz. Araç yani balata soğuduktan sonra eski haline gelir. Sadece balata ömründen biraz gitmiştir. Birşey olduğunu sanmıyorum. Yarın dene bakalım ne çıkacak. Hayırlısı.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarık çok geçmiş olsun. Hemen balata öyle bir sefer zorlamayla yanmaz. Araç yani balata soğuduktan sonra eski haline gelir. Sadece balata ömründen biraz gitmiştir. Birşey olduğunu sanmıyorum. Yarın dene bakalım ne çıkacak. Hayırlısı.

Tamam abi bakalım umarım öyle olur yarın birdaha bakarım birde şu güncel motor arıza ışığı söndürememeleri sorunu vardı ne olduğunuda bulamadılar onla alakası var mı acaba diyorum birde..

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 20-30 falan diye tahmin ettim daha çok yeniymiş.. bencede soğuyunca normale dönebilir..