Yardımm..Corsa C direksiyon kumanda ışıkları

rockshox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar aracıma pioneer 1400 ub modelli teyp taktım.Bununla birlikte direksiyon kumanda kontrolü için bir de adaptör taktım.Kumanda kontrolünde hiçbir sıkıntı yok fakat kumanda üzerinde daha önceden yanan ışıklarım artık yanmıyor.:( yardımlarınızı bekliyorum...

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde birtana bağlantı aparatı var bunun bağlantısındada aynı şekildeydi aparatı yollayan arkadaş nasıl olacağını anlatan birde kılavuz yollamış ışıkların yanmasıanı sağlayan 2 kablo var nereye bağlayacağını özelden mail atabilirirm

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Teybin arkasında boşta duran mavi remote system yazan kabloyu karşı ucuna bağla.

rockshox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam etiketli hiçbir uca bağlı olmayan kapalı bir kablo var ondan mı bahsediyorsunuz? ve tam olarak nereye bağlayacağım ?

rockshox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde birtana bağlantı aparatı var bunun bağlantısındada aynı şekildeydi aparatı yollayan arkadaş nasıl olacağını anlatan birde kılavuz yollamış ışıkların yanmasıanı sağlayan 2 kablo var nereye bağlayacağını özelden mail atabilirirm

Devre slaytı için çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 astra cd aracima navitech teyp baĞladim 4,3 ekranli. Aparatsiz dİreksİyon tuŞlari ÇaliŞiyor fakat iŞiĞi yanmiyor. Bİlgİ ekraninda da radyo bİlgİsİ yerİne devamli tarİh yaziyor. Bu tarİh yazmasi sİlİnmeden tuŞlarin iŞiĞini nasil yakabiliriz .