yardım edin arkadaşlar..

teknik411

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yardım edin arkadaşlar..

Sting link' Alıntı:
bankalarda var ama notere yakın olarak akbank vakıfbank yapıkredi işbankası albaraka türkiye finans yakın ama maxsımum 1km cevrede butun bankalar mevcut hafta sonu tatile cıkıyorum olsam yardım ederdım bende 2-3 hafta once araç aldım parayı bana kalırsa noterde eft yada havale yolu ıle odeme yapın kafanıza takılan yada sormak ıstedgınız bırsey olursa ozelden telefonla ulaşabılırsın

teşekkür ederim...  aynen dediğiniz gibi daha mantıklı... pazartesi veya salı gelip aracı expertiz yaptırdıktan sonra aksilik olmadan alıcam  047shakee inşallah hayırlısıyla..

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:
Hocam 52bin e aracının dizelini rahatlıkla alırsınız. 1.4t almaktaki maksat nedir.otomatik içinse bişey diyemem
kardeş millet 54-55 bine benzinliyi satma derdinde. sen 52 bine dizel sedan rahat alınıyor demişsin. bende ankaradayım. varmı o fiata bu araçlardan. bildiğin varsa bana özelden yazarmısın. bi arkadaş arıyor ona almak için. biz bulamadık 1 ayı aşkın bir süredir arıyoruz. bulduklarımızdada ufak tefek kaza veya değişen var. hayırlı günler...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

52bin e dizel sedan olmaz bence cok ucuz olur gibi geliyor.kmsi 50 000 de olur belki ama o da fazla bence

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teknik41 link' Alıntı:
4 yıldır kullandığım astra h aracımı sattım  :-[ yeni kasa astra  1.4 t active select almak için. kocaelide oturuyorum ve K.ևekmece Ataköy taraflarında bi astra j sahibi ile anlaştık ve pazartesi günü istanbula gelip aracı önce servise götürüp ekspertiz yaptırıcam araç ilk sahibinden. aracı aldığı yere danıştım expertiz yapmıyoruz dediler ne yapabilirim araç hakkında detaylı bilgiye nasıl ulaşabilirm zamanım kısıtlı... bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?  general_hoho

mutlaka servise götürün arkadaşlarım opel astra almak için istanbuldan bi polisle anlaştılar güvendiler ıspartadan kalkıp  istanbula geldiler araç 90 binde değişensiz denildi pazarlık bitmişti bende odaktan Tarık Beyi aradım anlattım durumu gelsin bakalım dedi götürdük aracı bi cihaza bağladı ordan biyerlere girdi normalde dışarda göremessiniz hocam aracın km sini ustaca düşürmüşler dedi beyinde abs beyninden falan... ama bu cihaz gösteriyo dedi ve ön sağ çamurluğun değiştiğini söyledi polis hiçbişey diyemedi servis parasınıda ödemek zorunda kaldı kimseye güven olmaz...mutlaka servise gösterin adamada söyleyin bakın ben kalkıp gelicem aracıda servise sokucam dedğinizden başka bişey çıkacaksa beni yormayın deyin servis deyince aracına güvenmeyenler yan çiziyo hemen zaten adam aracına güveniyosa sorun yok..

teknik411

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
mutlaka servise götürün arkadaşlarım opel astra almak için istanbuldan bi polisle anlaştılar güvendiler ıspartadan kalkıp  istanbula geldiler araç 90 binde değişensiz denildi pazarlık bitmişti bende odaktan Tarık Beyi aradım anlattım durumu gelsin bakalım dedi götürdük aracı bi cihaza bağladı ordan biyerlere girdi normalde dışarda göremessiniz hocam aracın km sini ustaca düşürmüşler dedi beyinde abs beyninden falan... ama bu cihaz gösteriyo dedi ve ön sağ çamurluğun değiştiğini söyledi polis hiçbişey diyemedi servis parasınıda ödemek zorunda kaldı kimseye güven olmaz...mutlaka servise gösterin adamada söyleyin bakın ben kalkıp gelicem aracıda servise sokucam dedğinizden başka bişey çıkacaksa beni yormayın deyin servis deyince aracına güvenmeyenler yan çiziyo hemen zaten adam aracına güveniyosa sorun yok..

aracın ilk yıllık bakımının servis zamanına (15000km'ye)daha 2 ay kala(13000km'de)  yapıldığını öğrendim.. km orjinal gibi duruyor ama niçin bakım zamanı daha glmeden servise gitmiş anlamadım... bu km düşürme işi ise sahtekarlık.. km düşürmenin servis bakım periyotlarından ve bilgisayar bağlantısından anlaşılması gerkli değilmi... ben zaten önce aracın alındığı bayiye gidicem ama işte orda da expertiz yapmıyorlarmış.. odak ile alındığı bayi arasında da bayağı bi yol var..

teknik411

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeni astra sedan 1.4 turbo active select aracımı aldım verdiğiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar.. greatt