yardım edin arkadaşlar..

teknik411

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yardım edin arkadaşlar..

arkadaşlar mesajları okudum fakat yazmaya fırsat bulamadım kusura bakmayın.. evet dediğiniz gibi şasi numarasını karşılaştırmak lazım doğru, sms attıştım 5664e fakat şası numarasını alıp onu da sigortacım vasıtası ile de tramerden sorgulatırayım kesinlikle ve eğer noterde devir ve para teslmi aracı ydek anahtarla veya başka bi çalıntı arabayla değiştirilerse yandık bütün ihtimalleri düşünmek lazım... birde k.çekmece ataköy topkapı zeyinburnu civarında oturan forum üyelerimizden tavsiye bir yetkili servis ve yakınında noter öğrenebilseydik...

dizel otomatikde daha piyasaya yeni giriyor iyi olacağından şüphem yok alırmıyım gözüm kapalı alırım fakat fiyat olarak 70000 TL den az olmayacağı kanaatindeyim

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teknik41 link' Alıntı:
arkadaşlar mesajları okudum fakat yazmaya fırsat bulamadım kusura bakmayın.. evet dediğiniz gibi şasi numarasını karşılaştırmak lazım doğru, sms attıştım 5664e fakat şası numarasını alıp onu da sigortacım vasıtası ile de tramerden sorgulatırayım kesinlikle ve eğer noterde devir ve para teslmi aracı ydek anahtarla veya başka bi çalıntı arabayla değiştirilerse yandık bütün ihtimalleri düşünmek lazım... birde k.çekmece ataköy topkapı zeyinburnu civarında oturan forum üyelerimizden tavsiye bir yetkili servis ve yakınında noter öğrenebilseydik...

dizel otomatikde daha piyasaya yeni giriyor iyi olacağından şüphem yok alırmıyım gözüm kapalı alırım fakat fiyat olarak 70000 TL den az olmayacağı kanaatindeyim
odak servisine gidin internette araştırın ilgilenirler

teknik411

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler ....yarın bi arayayım odak servisini

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam bukadar kötü durumlar düşünmeyin :) nekadar kötüsünü düşünürsek okadar başımıza geliyor. Satan kişinin konuşmaları hal hareketleri zaten kendisini belli ediyor. Aracı araştırdıktan sonrada hayırlı olsun demek düşer :)

teknik411

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doğru diyorsunuz kesinlikle aklımıza kötüyü getirmeyelim.. hem araç sahibinin konuşmaları da bana güven verdi. ama alımsatım işi haftaya kaldı gibi gözüküyor... salı bitirecektik devir işlemlerini ama işi çıkmış diğer günlerde müsait değilmiş bir de kar filan rezil olmayalım diye büyük ihtimal haftaya kaldı  023hm

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teknik41 link' Alıntı:
doğru diyorsunuz kesinlikle aklımıza kötüyü getirmeyelim.. hem araç sahibinin konuşmaları da bana güven verdi. ama alımsatım işi haftaya kaldı gibi gözüküyor... salı bitirecektik devir işlemlerini ama işi çıkmış diğer günlerde müsait değilmiş bir de kar filan rezil olmayalım diye büyük ihtimal haftaya kaldı  023hm
Hayırlı olsun arac icin gerekli araştırmayı yaptıktan sonra k.cekmece  Florya Metrobus Durağı yanında boshc car servis var aracı orada exper yaptırıp araçta sıkıntı çıkmaması durumunda yolun karşısına geçip noterde halledebilirsiniz  bana kalırsa exper yapılacaksa bu yetkili servis olmamalı adamların ısı basından askın yeteri kadar özenle bakamıyorlar malesef ayrıca herhangi bir evrak ta vermiyorlar sadece Sözle bilgi veriyorlar fiyatı 150 tl Bosch 100 tl idi sanırım ayrıca motor testi yanal testi motor ölçümü felan herseyin raporunu Onaylı sekilde teslim ediyorlar TATILE gitmez isem yardımcı olurum bende Küçükçekmece oturuyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

teknik411

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Hayırlı olsun arac icin gerekli araştırmayı yaptıktan sonra k.cekmece  Florya Metrobus Durağı yanında boshc car servis var aracı orada exper yaptırıp araçta sıkıntı çıkmaması durumunda yolun karşısına geçip noterde halledebilirsiniz  bana kalırsa exper yapılacaksa bu yetkili servis olmamalı adamların ısı basından askın yeteri kadar özenle bakamıyorlar malesef ayrıca herhangi bir evrak ta vermiyorlar sadece Sözle bilgi veriyorlar fiyatı 150 tl Bosch 100 tl idi sanırım ayrıca motor testi yanal testi motor ölçümü felan herseyin raporunu Onaylı sekilde teslim ediyorlar TATILE gitmez isem yardımcı olurum bende Küçükçekmece oturuyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

evet servis 150 TL istedi ve de belge vermeyiz dedi balkan opeldi sanırım. odakta 300 TL istedi ekspertize açıkçası bana fazla geldi. ben önce aracın alındığı servise gidip kayıtlarını göreyim ordan da dediğiniz gibi önce bosch car servise expertize ve sonra da notere geçeyim teşekkürler ilginiz için...  special_Yeah peki noterin yakınlarında bankalar var mıdır?

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bankalarda var ama notere yakın olarak akbank vakıfbank yapıkredi işbankası albaraka türkiye finans yakın ama maxsımum 1km cevrede butun bankalar mevcut hafta sonu tatile cıkıyorum olsam yardım ederdım bende 2-3 hafta once araç aldım parayı bana kalırsa noterde eft yada havale yolu ıle odeme yapın kafanıza takılan yada sormak ıstedgınız bırsey olursa ozelden telefonla ulaşabılırsın