Yapmak istediğim modifiyeler(öncelikle görsel)

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Botla sürdğüünde baya bi sorun yaratıyor bir kac pedala birden basıyorsun..
Zaten o pedalları kullanan insanlar araclarıyla daha performans lı surüş için takar yani gazlıcak bir ınsan bot giymez zaten bot giyicek bir insanda o pedalı takmaz :)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omerdia' Alıntı:
muharrem abi senden ALLAH RAZİ OLSUN simdiki hedefimiz senle ön ve arka tampon dizayn ins ama benim bi fazlam olucak bloww off:)

ömercim fazlan sadece cuflamak olmayacak engeller var stoplar var model var yani her bakımdan öndesin yakışır valla

be bu gün tessisatı baglattım hari oldu bu kadar performans beklemiyordum acıkcası ama çok başarılı oldu darısı senin başına

bu arada tompon için bişiyler yapcaz artık yola çıkmışız dönmek olmaz dimi yaww ;)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazukaa' Alıntı:
Zaten o pedalları kullanan insanlar araclarıyla daha performans lı surüş için takar yani gazlıcak bir ınsan bot giymez zaten bot giyicek bir insanda o pedalı takmaz :)
Kardesş yarış otomobiliden bahsetmiyoruz adam günlük aracına takıyor ki daha iyi performans alabileceğinide zannetmiyorum ki ancak profesyönel anlamda araç sürenler belki zamanlama kazancı sağlayabilir,Adam pedal taktım diye bot kösele giymeyecek mi yani..Yada bot kösele ayakkabı giyoyorum diye aksesuar niyetine taktığı parçadan vazgeçeçek..Bence cok saçma..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç içi mod anlamında pedal olmaz ve en gereksiz aksesuar bu olsa gerek şehir içi kullanım dur kalk ayak kaydırmaması iyi olabilir ama çok kaba ve kullanım zorlugu yaşatabiliyo bilmedigim yada kullanmadıgım bişiy degil aldıgım bi araçta vardı ve ikinci gün söktüm pedala dokunmak tene dokunmak gibidir hissetmek lazımm...

depo kapagı için bi önerim nikelajlı yada farklı renkte alyan başlı civataları kapaga vidala dairein 1 cm iç kısmından 2 cm ara ile hunday fx lerdeki gibi bi görüntü elde edersin ve basit bi işlem şıkta durabilir diye düşünüyorum

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vidala derken,benim almak istediğim model vidalama ile değil yapıştırma ile.Yapıştırılan modelleri önermiyormusun...Vidalı modeller daha mı iyi.Araçda sence nasıl durur?Sökmek istersem acaba boyaya zarar verir mi diye düşünüyorum...?:confused:

Pedallar içinse;pedalları inceledim. pedallar yekpara(birleşik) sanırım pedal dirseği ile bu durumda monteyi peadllar üstüne vidalama yoluyla geçireceğiz.Ama her peadal için uygun olmayabilir satılan modeller.Eğer pedal komple çıkarılıp takılacaksa corsa için mümkün değil,dirsekle monte edilmesi gerek,yok pedallar üstüne geçecekse o zamanda uygun modeli bulmak gerek.
Diyelimki taktık pedal aralarının yakınlıkları sorun olabilir.Yada metal pedallar kayganlık yapabilir ıslak tabanda...:confused:
Pedallar momo olmayabilir,arası daha geniş başka bir model yada marka olabilir.Şık ve metalik görünüm,ve kaymaması önemli benim için.

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
2.Sonar mercekli angel eye(siyah)
3.Sonar şeffaf stop(siyah)
olsa daha güzel olmazmı tezatlık daha çok kendini belli eder tabiki zevk senin ..

Haklı olabilirsin;
1.:good: daha görsel ve belirginlik olur,kendini gösterir,yan ve ön koruma barları siyah olduğu için uyumluluk gösterir.
2.:( Dezavantaj olabilir,taban siyah olduğu için ampül ışınlarını yansıtmayabilir.
3.:confused: ama aracın rengine uyumluluk konusunda siyah mı gri mi emin değilim,aracım gri??

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mevcut kapagı ellemeden sadece üzerine hizası düzgün dairesel olarak vidalar atarak şık bi görünüm elde edebilirsin şu hipap jantlardaki gibi zaten kapak vida başları ile bi şekil elde etmiş oluyorsun

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Kardesş yarış otomobiliden bahsetmiyoruz adam günlük aracına takıyor ki daha iyi performans alabileceğinide zannetmiyorum ki ancak profesyönel anlamda araç sürenler belki zamanlama kazancı sağlayabilir,Adam pedal taktım diye bot kösele giymeyecek mi yani..Yada bot kösele ayakkabı giyoyorum diye aksesuar niyetine taktığı parçadan vazgeçeçek..Bence cok saçma..
yahu arkadasım benım soyledıklerımı anlıyamadın galıba botla kullanıyorum kullanırımda dıyosan vaz gecme tak bundan bana ne :) Ben pedalların amacını soyledim şimdi bilmem anlıyabıldınmı? kımın nasıl kullandığı kımseyı ılgılendırmez bahsettiğmiz momo pedalın amacı budur..

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxwell' Alıntı:
vidala derken,benim almak istediğim model vidalama ile değil yapıştırma ile.Yapıştırılan modelleri önermiyormusun...Vidalı modeller daha mı iyi.Araçda sence nasıl durur?Sökmek istersem acaba boyaya zarar verir mi diye düşünüyorum...?:confused:

Pedallar içinse;pedalları inceledim. pedallar yekpara(birleşik) sanırım pedal dirseği ile bu durumda monteyi peadllar üstüne vidalama yoluyla geçireceğiz.Ama her peadal için uygun olmayabilir satılan modeller.Eğer pedal komple çıkarılıp takılacaksa corsa için mümkün değil,dirsekle monte edilmesi gerek,yok pedallar üstüne geçecekse o zamanda uygun modeli bulmak gerek.
Diyelimki taktık pedal aralarının yakınlıkları sorun olabilir.Yada metal pedallar kayganlık yapabilir ıslak tabanda...:confused:
Pedallar momo olmayabilir,arası daha geniş başka bir model yada marka olabilir.Şık ve metalik görünüm,ve kaymaması önemli benim için.
Pedalları 3 tane vıdayla dırek arabanın orjınal pedallarıyla bırlıkte delıp vıdalamak en sağlıklısı bu işte. bende daha önce 3 tane kullandım ve hala kullanıyorum. ayağının altı ıslaksa momo bıle taksan bıraz kayma yapıyo o yuzden ayağının altı ıslaksa kuru bır bezle ayağının altını sılmenı öneririm ;)