Yapmak istediğim modifiyeler(öncelikle görsel)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazukaa' Alıntı:
yahu arkadasım benım soyledıklerımı anlıyamadın galıba botla kullanıyorum kullanırımda dıyosan vaz gecme tak bundan bana ne :) Ben pedalların amacını soyledim şimdi bilmem anlıyabıldınmı? kımın nasıl kullandığı kımseyı ılgılendırmez bahsettiğmiz momo pedalın amacı budur..
Ben olayı anladım da sen daha tam olarak kavrayamıssın.Arkadas yazmış görsel amaçlı diye sana performansında bahset diyen oldumu,Bizde karsılasacağı zorlukları yazdık ne var bunda Momo pedal seti +5 hp..Arkadas piste cıkmak için takmıyor anladın mı ?

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyah sonar farlarda mercek olduğu yansıma yapacak yüzeye ihtiyaç yoktur ısıgı direk dısarı verir.Fakat halojen olsa essentia ,enjoydaki gibi boyamak yanlıs olur ..

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah farlar için sanırım doğru ,sonuçta mercekli far yansıma gerekmiyor...
pedallar için krom pedalların hoş duracağı kanısındayım.fakat ben; istediğim zaman çıkarabileceğim pedalları delmeden,ayaklarım kaymadan ve spor duracak bir model arıyorum.uygulamasını görsem belki karar verebilirim.

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egsoz ucu olarak;son susturucu performans egsozların uçları daha geniş ve hoş duruyor.Değişik uç modelleri var oval,oval alta kıvrık,yuvarlak ama aradığım pek yok uç modellerde ,dediğim gibi son susturucu uçlar daha hoş sanki.
Birde bu uçlar arabanın performansında değişiklik yapmayacağı aşikar,ses olarak bir değişiklik oluyor mu..?:confused:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pedal için sana tavsiyem irmscherin modeli var pedalın üstünde plastik yuvarlak lastikler kaymayı engellemek için ve enleri dar ama fiyatı çok yüksekti ona benzer bir seyler bakabilirsin sitesinde var model..
Uç iiçin ise benzinlilerde bildiğim kadar ses vermiyor ama dizellerde eğer ucun ağzı dar ise değişik bir ses çıkıyor..

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavan spoyler ve egsoz ucu modifiyesi için fiyat aldım,yakında resimleri Corsa Exclusive Garage de.:D

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa c klima ızgaralarını metalik griye sprey boyama fikri geldi aklıma.Foliatec'in(www.foliatec.de/) konsol boyası var sprey ne dersiniz.Çıkarılması kolay bir aparat ızgaralar araç konsolu benim metalik görünümlü zaten uyumlu olacağını düşünüyorum.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam yapmazdım bu uygulamayı araç içi küçük ve zıt renkler hoş durur bende düşündüm ama hem çok iyi bişiy olmayacak hemde çok belirgin ve rahatsız edici durakcaktır diye düşünüyorum hatta ben mevcut metalik yeri bol sedefli lacivert bile yapmmayı düşündüm
gıri sevmedigim birenk oldugu için .. iyi düşün hatta gıri bi bantla o raları kapat bak bakalım gözüne nasıl geliyor derim ben..

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
ben olsam yapmazdım bu uygulamayı araç içi küçük ve zıt renkler hoş durur bende düşündüm ama hem çok iyi bişiy olmayacak hemde çok belirgin ve rahatsız edici durakcaktır diye düşünüyorum hatta ben mevcut metalik yeri bol sedefli lacivert bile yapmmayı düşündüm
gıri sevmedigim birenk oldugu için .. iyi düşün hatta gıri bi bantla o raları kapat bak bakalım gözüne nasıl geliyor derim ben..
Gri bant dedinde sadece ızgaraları gri yapabileceğimiz strip aparatlar var.Onlardan uyguladım aslında gözüme hoş görünüyor fakat bir handikapı var o ızgaralar bazı arabalarda yanlardan içe girik bizimkinde yan uçlar dışarıda o strip düz aparatı geçirince yan kesik uçlar dışarıda kalıyor biraz.Göze hoş görünmüyor.Onun haricinde hoşuma gitti ama boyama fikrinde yokum diyorsun öyle mi?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet aynen öyle tabi senin iç mekan görselinde gözüne hoş geliyorsa yap ama
bi süre sonra gözüne batacaktır ızgara cercevesini boyasan nasıl olur + ızgara hareketli oldugundan hem hareket zorlugu olur hemde boya aşınır cizik vs