Yanlış yakıt

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yanlış yakıt

gogoank link' Alıntı:
Deponuzun resmini paylaşabilir misiniz ? Ben benzinlikte özellikle denedim, dizel pompalar benzinli aracımın yuvasından içeri girmiyor.

Evet bende denedim aracımı ilk aldığımda pompacıya aman dikkat et yanlışlıkla dizel koyma diye sıkı sıkıya tembihlerken abi bunların deposuna dizel pompası girmez zaten diyerek bana göstermişti. Benzinli aracın deposuna dizel pompa girmiyor ama dizel araca benzin pompası giriyor sizinki nasıl oldu acaba tam girmeden mi bastılar mazotu  023hm 032questn 032questn

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Demek ki napıyoruz, bakımdan çıktıktan iki ay sonra değil, bakıma iki hafta kala yanlış yakıt alıyoruz  011zaa
Aynen hocam :)

Sent from my iPad using Tapatalk

semyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslinda bebce adam yanlis yakit koydugunu farketmisti cunku bana baska aracin fisini verdi bende ucret ve plakaya bakarak bu fis benim degil dedim ve benim fisimi getirmisti tedirgindi biraz bende fisi tam kontrol etmedim keske etseymisim neyse bana ders oldu:]servisteki adam bazi istasyonlar zarari karsilamiyo sanslisin dedi.simdi bilmiyorum hangi istasyondan alayım bunlar hakketen ilgilendi ama ya bidaha yanlışlik yaparlarsa