yanlış benzin

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kursunuz 95 yazıyor teşekkürler rahatladım biraz ama tam o benzini bitirmeden rahatlyamicam :D

sorun yok o zaman :)

bir keresinde tanıdık bir pompa görevlisi böyle bir şaka yapmıştı banada..

emanet bir araç vardı altımda benzin almak için girdim 100 liralık benzin alcam. başladı doldurmaya bekliyorum bende başında. dizeldi demi dedi:) durdum bi:eek: kaynar su etkisi abi dedim naptın senn:) tabancadaki yeşili görünce rahatladım gülmeye başladı.

böyle bir şeydir belki:)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizele benzin pompası girer ama benzinli araca diesel pompası girmez merak etmeyin... benzinlinin depoya giren ucu daha ince...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam sağlam şaka yapmış :) Umarım ciddi değildir :D

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizele benzin pompası girer ama benzinli araca diesel pompası girmez merak etmeyin... benzinlinin depoya giren ucu daha ince...

çevremizde duyuyorum bi akrabamında arabasına koydular peki onlar nasıl oluyor.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diesele benzin koymuşlardır... benzine diesel çok zor... depoya tam sokmadan tutmuştur veya arabanın depo girişi biraz büyük olabilir diesel girecek kadar büyük...

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba yanlış benzinden dolayı araba arazılansa masrafı istasyon karşılar mı acaba ? bu arada internetten araştırdım cok sık rastlanan bir olay benzinli arabaya dizel konursa cok sorun olmuyormuş da dizele benzin çok masraflı olabiliyormuş.Dikkat etmek lazım halan daha huzursuzum :D

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diesele benzin koymuşlardır... benzine diesel çok zor... depoya tam sokmadan tutmuştur veya arabanın depo girişi biraz büyük olabilir diesel girecek kadar büyük...

evet olabilir. memlekette benzine dizelide uydurur bizim ileri fikirli insanlarımız.