Yan kolta geçmenin bedeli 349 lira

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bir çok arkadaşımız bu konuyu biliyordur temde seyir halinde giden araç da yan kolla geçen adamı görmüşsünüzdür işte bu adama verilen ceza 349tl bu kadar işte ülkemizde durum bu yaşam bu kadar ucuz... Sonra bu ülkede neden bu kadar kaza oluyor diye kimse sormasın cevap ortada...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi kusura bakma ama olayı tam anlayamadım.

Kardeşim Tabletten yazdım için video ekleyemedim adamın biri temde giden arabayı kuruz kontrole alıyor ve yan kolla geçiyor sağ kolla sürücü koktu boş adam sağda ve bunu bir halt gibi birde video çekip yayınlıyor bu adam sonra kim olduğunu buluyorlar ve ceza olarak 349 tl ceza kesiyorlar ve salıyorlar.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim Tabletten yazdım için video ekleyemedim adamın biri temde giden arabayı kuruz kontrole alıyor ve yan kolla geçiyor sağ kolla sürücü koktu boş adam sağda ve bunu bir halt gibi birde video çekip yayınlıyor bu adam sonra kim olduğunu buluyorlar ve ceza olarak 349 tl ceza kesiyorlar ve salıyorlar.
Oda biseymi Nadir abi , ben neredeyse hergun ; şofor koltuguna oturup ceza yemeyen okuzler goruyorum!

Turkcell Maxi Plus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya işte arkadaşlar ben böyle durumlara isyan ediyorum. Şimdi bu işi yapan kendi başını yese gram acımam ama bu adam yüzünden bir toplu taşıma aracı kaza yapsa sadece emek için yada ulaşım için o araç içinde olan masumlara olacak olan. Bu tip ve buna benzer tiplerin artık temizlenmesi gerek artık bu adamlardan bana gına geldi.