Yan Ayna Altı Led Uygulaması

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yan Ayna Altı Led Uygulaması

Gayet güzel olmuş kırmızı da.. Etkileyici görünüyor.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güle güle kullanın. :)
çift led fazla gelmiş gibi geldi gözüme.çok aydınlık duruyor.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mehmet canlisini gosterdim sana bugun

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kanka bence gayet şık zaten farklı yere takılmıyor yeri belli baska yere takılırsa aynanın ıcındekı mekanızmaya deyıyor ampulun cesıtlerı var hangısını ıstersen onu takıyorlar yanı ısık derecelerı var bu orta ayardakı bırde bu taraftan bak resme
[img=800x597]http://b1112.hizliresim.com/s/t/1bn82.jpg[/img]

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kanka ben bu arabayı gorunce ciddi ciddi yaptırmayı dusunuyorum bakalım ısıgı kapıya vurması benım daha cok hosuma gıdıyor acıkcası

eer_1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kanka çok güzel olmuş anlattığın kadar varmış kırmızı gayet şık duruyor güle güle kullan
bende kapı içi led yaptırmayı düşünüyom inşallah en kısa zamanda yaptıracam

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn White jaguar,

Kapı içi ledleri karşıdan gösteren resmi gördüm.Orjinale hiç benzemiyor.Nerde yaptırdınız?

Geçen hafta bana da yaptılar, oraya rastgele biryerleri delip 3lü led taktılar.Sağ ve sol kısım simetrik değil, aydınlanma bölgesinde kareler, daireler, tekli ışınlar görünüyor.Salı günü gidip düzelttirecem.

white_jaguar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrar merhaba arkadaşlar, aslında çift led fazla olmuş diyenler kısmen haklılar ancak fotoğraf yanıltıcı olmasın. Gerçeğinde bu kadar fazla ışık yansıtmıyor... ևift ledi ise Tarık bey (Opel Odak Garage ile ilgilenen arkadaş) "ևift takalım" dediği için taktırdım. Daha önce kırmızı led uygulatan olmadığı için beyaza göre daha sönük kalacağını düşündü, bende Tarık bey'i onayladım çünkü karşımıza  nasıl bişey çıkacak bilemiyorduk... Kırmızı ledler ilk olduğu için tam olarak tahmin edemedik diyelim. Ama yinede gerçeğini de görmenizi isterim. Bundan sonrası için size bir yol gösterici olacağını umuyorum. Evet sonradan takıldığı belli oluyor ama benim için çok da sorun değil, zaten hiç bir zaman orjinali olmadığı için kıyaslayamıyorum. Beyaz arabaya da zaten kırmızı led yakışmaz. ևift ledler için ek bir para talep etmedi Tarık bey. Opelsizasla forum üyeleri için geçerli olan fiyatın aynısı. Kapı kollarında ki ledler de sonradan takılma ama tek led var, simetrisinde herhangi bir kayıklık yok bende. Kapı içi ledleri de Odak ta yaptırmıştım ancak takılalı 8-9 ay oldu.

Bu arada eer_1903 (çok değerli dostum, kankam) teşekkür ederim. Kapı içi ledleri yaptırmaya karar ver sen yeter ki, beraber gideriz gerekirse :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizin icinize sindiyse problem yok zaten onemli olan sizin begenmenizzz