Yan Ayna Altı Led Uygulaması

turboastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yan Ayna Altı Led Uygulaması

öncelikler merhabalar led ayna altı uygulaması gerçek çok başarılı fiyat olarak 250 demişsiniz bence biraz fazla degilmi ? bende yaptırmak istiyorum cok ancak birkaç kişiye sordum opel gerçek otoda 150tlye yapıyorlar dediler oraya sormamda fayda var bakalım gerçekten öylemi fiyat verilicek allah kaza bela vermesin masallah arabanıza :)

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın odak ankara ;

֖zelden bilgilendirilmek yerine açık açık buraya yazılsa ne olur ki?

Mesela ben ve benim gibi Ankarada ikamet edipte ayna altı led, kapı kolları led,ayna sinyal yaptırmak isteyen kişiler olabilir. Hatta yakın illerden bile gelmek isteyenler olabilir P.m'le ugrasmak yerine ayrı ayrı fiyatları yazarmısınız lütfen...

Forum üyelerine özel indirimleri de beklemiyo deiğiliz hani  special_Partyman

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

O simdi asker link' Alıntı:
Sayın odak ankara ;

Mesela ben ve benim gibi Ankarada ikamet edipte ayna altı led, kapı kolları led,ayna sinyal yaptırmak isteyen kişiler olabilir. Hatta yakın illerden bile gelmek isteyenler olabilir P.m'le ugrasmak yerine ayrı ayrı fiyatları yazarmısınız lütfen...

aynen aynen:)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Sayın odak ankara ;

Arkadaşlar forum kuralları gereği fiyat ve detay paylaşımını özel mesaj aracılığı ile yapıyoruz.
Zaten genellikle tüm forumlarda site yararına olduğundan, bu işler özel mesaj aracılığı ile sonuca bağlanır.
Sırf bu tarz uygulama ve benzeri konular hakkında detayları öğrenebilmek için forumumuza üye olan arkadaşlarımız var.  ;)

komandom66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bosna Hersek Caddesi 8/B Emek Çankaya/ANKARA bi telefon alabilirmiyiz ayrıca kedi gözüne led uygulaması yapıyormusunuz ikisini birlikte yaptırmayı düşünüyorum tabi iyi bi fiyat verirseniz

zuzubon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ANKARADA OPİS BAYİ YAPIYOR BİLGİNİZE BEN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA İÇİ KAPI , VİTES ALTI VE DİKİZ AYNASI ALTI LED UYGULAMASI YAPTIRICAM BİLGİNİZE...