Yalnız değiliz :)

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yalnız değiliz :)

Akın abicim ön yolcu tarafı paspası cıkardıktan sonra altta kapıya ve on yolcu koltuguna yakın yerde dıktordgen bır bolum var ...Onu ust taraftan tırnagınızla cekınce kıcıyor zaten altındada bır sunger var o bolume gore kesılmıs onu da cııkarıp bır bakın ıstersenız bırazda one dogru elınızı parmaklarınızı daha dogrusu alttan bakın bır ıslaklık varsa sanırım sızınkıde aynı akıbete tabı tutulmus bır astra olacak inşallah değildir ama ...

akın abi bende bagajdan su alma olayını hala anlamadım tam olarak nerden alıyor benım ust tarafta lastıklerın kaportayla bırlesım yerınde kaportaya yakın tarafta damla damla sular oluyor ama bu ıcerı su almasına delaletmı bılmıyorum

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Arka bagaj spoilerindeki stop lambasından giriyor su.Eğer bagaj kapağını kaldırdıktan sonra fitillerin içinde su birikmişse sizdede su alma problemı var demektir

Çok şükür bende böyle bir sorun yok

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fitil derken bende mesela dun yagmur yagdı baya bagajı kaldırınca sadece bagaj kapagının lastıgının tavana dogru olan beyaz kaporta tarafında yanı fıtıllerın yukarı kısmında damlacılar halında su vardı buda zaten bagaj kapalıyken ordakı aralıktan gırmesı normal gıbı geldı bana ama ..tam olarak anlıyamadım bu su gırdımı nerden gırıyor ınanın

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

bagaj kapağının kilit kısmında kalın bir fitil vardır,onun içinde su dolmuşsa eğer su alma problemi vardır demektir

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aslında keske bır fotografla o bolum anlatılsa ınanın ben hala tam olarak anlamadım :(

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

??? ???

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kmorbulut link' Alıntı:
...

gercı su olasılıkta var dıeseller almanya fabrıkadan cıkıyor orda sıstemsel bır degısıklık fılan soz konusu olabılır benımkı ıngıltere fabrıka ornegın

dizeller almanyadan çıkmıyor. örneğin benimki polonya

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deathburn kardesım cevapların ıcın cok tessekur ederım ama cıdden anlamadım sımdı ben olmadı yarın bır foto cekerım eklıyebılırsem eklerım su kacırdıgı zaman bagajın acılan kapagında bır fıtıl var orasımı su doluyor yoksa bagajın kapandıgında kılıdın gırdıgı bır yer var ve kapaklı elınle kapagı ıtıncede sunger var orda ordan mı alıyor acaba

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Tamponun üstünde bagaj kapağı kilidi varya ordaki fitil içine su doluyosa sende de sorun var demektir.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orası değil evren.  oranın ıslak olması normal çünkü tahliye kanalları o kısma boşalıyor.  o kalın tren rayı gibi fitilde ıslaklık normal yeterki içeriye su girmesin.