Yalnız değiliz :)

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yağmur sonrası aracın içinde gölet oluşması konusunda yanlız değiliz :) Güzel yağmur yağdı bugün izmirde. Umarım yeni göl vakaları ile karşılaşmayız.

__
wet pasenger foot well

series j 1700c cdti exclusive in iceburg blue
got in car last thursday and discoverd a 35mm water in the passenger foot well carpet swiming had a heavy rain during the night cannot see were the water came in phoned dealer he said thats a new one never been reported befor on the j series the drain pipe looks ok nothing blocked up that can be seen tryed hose pipe on the car no water ingress any one any ideas were it icame from
__

http://www.astraownersnetwork.co.uk/showthread.php?t=110449

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yanlız değiliz :)

tamamen şans meselesi sanırım bu konu
benim araç full yağmur altında kalmıştı geçen hafta ama herhangi bir problem yaşamadım
bildiğim kadarıyla bu sul alma problemini servisler çözüyor

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allahımmmmmmmm  bu işte bir terslik var !  forumda bazı arkadaşların aracı su alıyor ama benim aracımın içi kupkuru :) 
Pazartesi hemen GM Türkiyeyi arayayım bari :)  niye bu arıza bende baş göstermedi diye hesap sorayım :)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok şükür bendede şimdilik su alma sorunu yok

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok nadir araçlarda su alması oldu ama başına gelen arkdaşların reklamından dolayı sanki her arabada oldu gibi anladı herkes... benimkinde zerre su yok

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abı benımkıde oyle golet gıbı olmadıkı zaten ama su on yolcu kısmında bır dıktordgen yer var o ust taraftan cekınce cıkıyor altında bır sunger var bır cıkarın bır kontrol edın benımkıde sapur supr degıldı yanı ama zamanla az az sungerler su cekmıs oyle anladım yanı su ıcınde yuzmuyordu acıkcası :D

bı bakın umarım yıne olmaz ama hepsı aynı sıstem aynı kosullarda hepsınde olabılır ...

gercı su olasılıkta var dıeseller almanya fabrıkadan cıkıyor orda sıstemsel bır degısıklık fılan soz konusu olabılır benımkı ıngıltere fabrıka ornegın

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konu başlığı  yanlış yazılmışşş türkçemizi koruyalm yalnızzz olmalı 38hehh

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yalnız değiliz :)

kmorbulut link' Alıntı:
abı benımkıde oyle golet gıbı olmadıkı zaten ama su on yolcu kısmında bır dıktordgen yer var o ust taraftan cekınce cıkıyor altında bır sunger var bır cıkarın bır kontrol edın benımkıde sapur supr degıldı yanı ama zamanla az az sungerler su cekmıs oyle anladım yanı su ıcınde yuzmuyordu acıkcası :D

bı bakın umarım yıne olmaz ama hepsı aynı sıstem aynı kosullarda hepsınde olabılır ...

gercı su olasılıkta var dıeseller almanya fabrıkadan cıkıyor orda sıstemsel bır degısıklık fılan soz konusu olabılır benımkı ıngıltere fabrıka ornegın
Kenancım  çıkarıp kontrol edeceğimiz yeri biraz daha net tarif edebilirmisin  ?  Bende bir kontrol edeyim.

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yalnız değiliz :)

nerden bahsediyorsun acaba paspas altına baktım bişi yok ,anlamadım gitti