Yakıt Tüketimi İstatistikleri Sayfamız Açıldı

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Evet hocam bende o konuda sorun yaşıyordum sanırım en mantıklı hali bu oldu :) Bundan sonra fiş biriktirmek zorunda değilim şükür :))

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: Ergun U.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Fiş verilerini girde bakalım istatistikler nasılmış :)

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Fiş verilerini girde bakalım istatistikler nasılmış :)
Son 1 aydır fiş tutmuyorum, öncesinde de oksijen sensörüm bozuktu çok yakıyordu, yine de gireyim olmazsa [emoji4]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu sistem sayesinde karşılaştırma çok kolay düşünsene Şubat ayında çok yakıyorsan burdan görebiliyorsun :)

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden bu forumdayim?

Önceliği fayda(lılık) olan, maddi getiriyi esas tutmayan, çok üye sayısına ulaşmak adına kaliteden taviz vermeyen bir mefkuresi olduğu için bu forumdayim.

Böyle gittiği sürece de bu forumda olmaya, nitelikli katkı sağlamaya, hiç olmazsa ayak işlerine yardımcı olmaya çalışacağım. Desteklerimiz sizinle @Hasip [emoji106][emoji4]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir adminden diğer admini pohpohlama :) +rep uygulaması gelsin :D Şaka bir yana araba Türkyie şartlarından dolayı çok yakıyor ama ona göre performans veriyor. Bu yüzden uzun süre önce bu konuda istatistik tutmayı bıraktım. Benzine Aylık harcayacağım rakam neyse onu harcıyorum. Ne eksik ne fazla. Acil durumlar hariç. Türkiye'de yaşıyorsak sadece benzinde değil neredeyse tüm bütçe harcamalarında bir bütçe planı yapıp ona göre harcama yapılması lazım. Keşke durum böyle olmasaydı.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Keşke benzin 2 lira olsaydıda düşünmeden binseydik @Berkin hocam :)

• Beğen
Tepkiler: Berkin

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bir adminden diğer admini pohpohlama :) +rep uygulaması gelsin :D Şaka bir yana araba Türkyie şartlarından dolayı çok yakıyor ama ona göre performans veriyor. Bu yüzden uzun süre önce bu konuda istatistik tutmayı bıraktım. Benzine Aylık harcayacağım rakam neyse onu harcıyorum. Ne eksik ne fazla. Acil durumlar hariç. Türkiye'de yaşıyorsak sadece benzinde değil neredeyse tüm bütçe harcamalarında bir bütçe planı yapıp ona göre harcama yapılması lazım. Keşke durum böyle olmasaydı.
mezkur fiil işlendiği vakit admin olmadığımın dikkate alınmasını istirham ediyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Hasip ve Berkin

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İşin bir de şu ciheti var ki: sürekli hesap kitap yakıtın bereketini kaçırıyor sanki. Kendimde değil de babamda çok şahit oldum. Adamın yakıtı resmen bitmiyor. (İfşa ettiğim için bu bereket kaçabilir :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Neyse kafalar karışmasın..Removed :)

• Beğen
Tepkiler: husooz