Yakıt Tüketimi İstatistikleri Sayfamız Açıldı

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hepimize iyi geceler diliyorum. Sizler için daha önce söylemiş olduğum yakıt tüketimi istatistikleri sistemini bugün itibariyle bitirmenin gururunu yaşıyorum :) Sistem genel özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak. Tarih bazında alınan yakıtla ortalama litre tüketim, ortalama kilometrede fiyat tüketimini vermektedir. Daha önceki eklenmiş olan verileride aynı ekranda görebildiğiniz için grafik arayüzü üzerinden geçmiş tüketimlerinizide kontrol edebilirsiniz. Yakıt tüketimi sayfasına SİTE ARAÇLARI menüsünden erişebilirsiniz. Sözü fazla uzatmaya gerek yok buyrun :)

Dipnot: en az 2 adet yakıt verisi girilmeden grafiksel arayüz görünmeyecektir.

Son düzenleme:

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hepimize iyi geceler diliyorum. Sizler için daha önce söylemiş olduğum yakıt tüketimi istatistikleri sistemini bugün itibariyle bitirmenin gururunu yaşıyorum :) Sistem genel özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak. Tarih bazında alınan yakıtla ortalama litre tüketim, ortalama kilometrede fiyat tüketimini vermektedir. Daha önceki eklenmiş olan verileride aynı ekranda görebildiğiniz için grafik arayüzü üzerinden geçmiş tüketimlerinizide kontrol edebilirsiniz. Yakıt tüketimi sayfasına SİTE ARAÇLARI menüsünden erişebilirsiniz. Sözü fazla uzatmaya gerek yok buyrun :)

Dipnot: en az 2 adet yakıt verisi girilmeden grafiksel arayüz görünmeyecektir.

Artık "aracınız ne yakıyor" başlıklarına son [emoji3]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Kafamda güzel fikirler var ilerleyen zamanlarda motor tiplerine göre ayrı bir sayfa yapıcam orada üyelerin eklemiş olduğu verilerle genel bir ortalama çıkacak :) 150 1.4 T kullanıcısının şehiriçi tüketimi ortalama 9 litre gibi :)

• Beğen
Tepkiler: tuleybihayat

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kafamda güzel fikirler var ilerleyen zamanlarda motor tiplerine göre ayrı bir sayfa yapıcam orada üyelerin eklemiş olduğu verilerle genel bir ortalama çıkacak :) 150 1.4 T kullanıcısının şehiriçi tüketimi ortalama 9 litre gibi :)
Neden bu forumdayim?

Önceliği fayda(lılık) olan, maddi getiriyi esas tutmayan, çok üye sayısına ulaşmak adına kaliteden taviz vermeyen bir mefkuresi olduğu için bu forumdayim.

Böyle gittiği sürece de bu forumda olmaya, nitelikli katkı sağlamaya, hiç olmazsa ayak işlerine yardımcı olmaya çalışacağım. Desteklerimiz sizinle @Hasip [emoji106][emoji4]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: mskirca

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Şurda kendi yağımızda kavrulup gidiyoruz para kısmı hikaye :) Ortamımız güzel inş. dahada güzel olucak hocam. Destekleriniz için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: tuleybihayat

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel bir uygulama olmuş, akşama bir bakayım bakalım.. Nasılsa full depo yakıt fişini atmamışım.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Önceki girdiğimiz yakıt bilgilerini tekrar değiştirme şansımız yok mu @Hasip hocam. Geriye dönük biraz girdim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hatali kayıtlar için bir düzenleme yapabilirim hocam. En kötü ihtimalle sildirip tekrar ekletebiliriz hocam. Bu akşam çalışayım biraz hocam.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Yakıt Tüketimi İstatistikleri sayfamızda güncellemeler yapılmıştır. Malesef küçük bir kod hatası yaptığımdan dolayı bütün verileri kaybettik :( Ancak sizler için güzel haberlerimde var. Bundan sonra Yakıt İstatistikleri Bölümünde geçmiş verileri düzenleyebileceksiniz. Bazı özelliklerden kısaca bahsedecek olursak;

1) Geçmiş veriler üzerinde düzenleme yapabilme yetkisi,
2) Bundan sonra yakıt aldığınız gün yakıt aldığınız fiyatı ve litreyi sisteme girmeniz yeterli, yakıtı bitirince gittiğiniz kilometreyi sonradan sisteme ekleyebilirsiniz.
3) Hatalı olduğunu düşündüğünüz verileri silebilirsiniz.
4) Mobil cihazlar ile uyumlu Veri Yönetim Paneli
5) Herhangi bir verinin istatistik bölümünde değerlendirmeye alınmamasını sağlayabilirsiniz.

Tekrardan yaşanan kayıptan dolayı özür diliyor saygılarımı sunuyorum.

Son düzenleme:

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
2 numaralı madde gayet yerinde olmuş en son aldığımız yakıtı giremiyorduk.