Yakıt Tercihiniz ! Benzin mi,Dizel mi ?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin diyorum, tasarruf istiyorsan benim gibi 1.2 alırsın.Dizel cevreyede çok daha fazla zararlı

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne için alacağına bağlı..Ben hem iş hemde özel hayatımda kullanmak için 2005 1.3 cdti almıştım...2 yılda 210.000 km yapıp sattım...Tabiki dizel olduğu için yakıttan tasarrufluydum...

Şu anda sadece kendim için kullanacağım işle alakası olmayacak bir araba alacağım büyük ihtimalle o benzinli olacak...

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzeri bir konu açacaktım burada yazayim kirlilik olmasın boşu boşuna.paliomu yeni sattım.18-19 bin ytl bütcem var.1 yıl içersinde bir araba almayı planlıyorum.aklımda olan dizel corsa.Fakat bu araba bana çok sorun çıkartır mı? büyük ihtimal aracı üniversiteye gelip giderken kullanıcam+haftasonları.Senede 1-2 kez de uzun yola giderim.yani max 20 bini geçmem.Direk benzinli al diyorlar ama bende paliodan sonra biraz gözüm benzin göstergesinde değilde yolda olsun istiyorum... şehir içi 300km yi zor görüyordum ya....benzinli corsada durum nasıl acaba

corsa 1.2 benzinli al 700 veya 750 km rahat görürsün

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım dizel mi ekonomik benzinli mi diye tartışmaya pek gerek yok değilmi arkadaşlar. performans derseniz tartışılıda ekonimide tartışmaya gerek yok.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel artık yeni nesil dizeller benzinliyi aratmıyor hatta benzinliden iyi denebilir

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cebimde çok param varsa, çok zenginsem, haftada 200ytl ile dolacak depo bana dokunmuyorsa v6 yada v8 benzinli bir aracı hiçbirşekilde başkasına değişmem. Ama dururmum böyle olmadığına göre küçük hacim ve dizel.

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Ya millet kusura bakmayinda, ben sizi anlamiyorum.... Sifir arabalar alip,bir tonda yok muzigiydi, yok tuningiydi,yok styling iydi deyip para harcayipta sonrada yok lpg ydi, yok dizeldi muhabbetlerine giriyorsunuz....Kimse alinmasin ama benim bildigim lpg mutfakta, dizel kamyonda kullanilir. Araba dedigin benzinle gider. Eger hangisi diye bir tartisma olacaksa 92 benzinmi, 95 mi yoksa 98 mi muhabbeti olur ancak..........
(Bayagi bi kufur yiyecem gibi bir his var icimde........ )