yağ kacagi

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yağ kacagi

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
teşekkürler tavsiye için... ARKADAş PARAMIZLA REZİL OLDUK YA RESMEN G֜YA BAKIMI SERVİSTE YAPTIRDIK TIKA BASA YAğ DOLDURMUşLAR ARABAMA!!!!!!!!!!!!!! BİZİ S..LAK ANLAMAZ ZANNEDİYOLAR GALİBA RESMEN A.TAL YERİNE KOYUYOLAR!!!!!!!!! şİMDİ BİDAHA MI GİDİCEZ SERVİSE GEևEN HAFTA GİDİP Bİ SERVİSİN YAPMADIKLARINI BAşKA SERVİSTE YAPTIRDIM ZATEN şİMDİ BİDE YAğ ևEKTİRMEYE Mİ GİDİCEZ!!!!  HOPPALA!!!   kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac

Filtreyle birlikte 4,5 lt alır bizim araçlar duran araca yağ ölçümü yaptıysanız haliyle fazla çıkacaktır yoldan geldikten sonra düz bir yere çekip stop ettikten 5dk sonra ölçün fazla çıkarsa çekilecek tabi ama sanmam servis eksik koyar fazla koymaz parayla bu.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar ayrıca Astra ların yağ çubuğu tasarımları da biraz hatalı; çubukta yeterli derinlikte diş yok ve MAX çizgisinin hemen üzerinde yağın bulaşabileceği düz bir yüzeyi var; yağ çubuk çekilir-geri takılırken üst kısımlarına bulaşıp fazla yağ konulmuş gibi görünmesine neden olabiliyor, buna da dikkat edin.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınızın kullanma klavuzuna bakın arkadaşlar ve bakımlarda bunu hatırlatın derim
Ayrıca fazla koydukları tecrübe ile sabittir bilhassa dizellerde onlara daha az konuyor çünkü

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araç 1,3 bakım sonrası serviste yağı deyiştiren ustaya özellikle sordum 3,7 lt yağ kullandığını söyledi.

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise aracı götürdüm terleme diyolar yağ seviyesi max ta dedi usta su eksiltme varmış bidaha yaparsa kabı değişim yapalım dediler bide başımıza bu çıktı arkadaşlar bu forumda yazanlar zamanla tek tek çıkıyor forum okumadan bir daha araba almiyacagim

Asterix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Günaydın,
Benim Astra'da da şanzımanın üstündeki hava tapasında kaçak oluyordu,2 kere servise gittim.İkinci gidişimde tapayı söküp oraya bir hortum taktılar,ama hortumun ucu nereye gitti göremiyorum,akünün altına doğru uzanıyor.Olayı pek anlayamadım.Neden olabilir.Hava ayarı yaptık diyorlar.Bilgisi olan varmıdır?

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hortumun ucunu kıbleye vermişlerdir :D

20090205_031347_davaro-hortum.jpg

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende geçen yağı değiştim keçede oldukça terleme vardı hatta terlemeden biraz daha fazlaydı.