yağ kacagi

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımin motor üst kapak çontasında biraz yağ birikmisti bu normal mi daha önce bole bir sorunla karşılaşan oldumu saygilar

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yağ kacagi

exp27 link' Alıntı:
Arkadaşlar aracımin motor üst kapak çontasında biraz yağ birikmisti bu normal mi daha önce bole bir sorunla karşılaşan oldumu saygilar
Yag fazlaysa normal degil.
Contadan kacirmistir muhtemelen

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilhassa aracınız dizelse yağın fazla konulma ihtimali yüksek

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dizel değil benzinli 115 hp yağ değişimi 4 ay oldu

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende yağ değişimi yaptım odakta bu gün baktım yağ çubuğuna üstteki maximum çizgisininde baya baya üzerinde görünüyor yağ  acaba bi sorun olur mu motor sıkıştırma falan gibi eski araçlarımda asla maxi çizgisini geçmezdi bilgisi olan????

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
bende yağ değişimi yaptım odakta bu gün baktım yağ çubuğuna üstteki maximum çizgisininde baya baya üzerinde görünüyor yağ  acaba bi sorun olur mu motor sıkıştırma falan gibi eski araçlarımda asla maxi çizgisini geçmezdi bilgisi olan????
Aynen benimkin dede maksimum üzerinde fazla yağı atıyor olabilir eğer yağ kacagiysa işallah değildir bu son opel aracim olur.
Bu forumdaki eleştiri lere en çok kızan birisi olarak gerçekten fiyatlara bakıyorum 1.2 bomboş golf benim arabadan pahalı bunun haklı olduğunu düşünmeye başlıyorum ne yazikki

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

exp27 link' Alıntı:
Aynen benimkin dede maksimum üzerinde fazla yağı atıyor olabilir eğer yağ kacagiysa işallah değildir bu son opel aracim olur.
Bu forumdaki eleştiri lere en çok kızan birisi olarak gerçekten fiyatlara bakıyorum 1.2 bomboş golf benim arabadan pahalı bunun haklı olduğunu düşünmeye başlıyorum ne yazikki

inşallah benimkide kapaktan ordan burdan contalardan atmaz fazla yağı... geçen haftada baktım öyleydi yağ yeni değiştiği için öyledir dedim bu gün baktım yine aynı yerde  maxi  nin baya baya üzerinde  inşallah bi zararı olmaz içindeki yağı tam boşaltmadan mı dolduruyolar napıyolar anlamadım sinir bozucu bi durum  madd madd madd

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilhassa aracı sıkıştırdığınız da sızma yapar ve kısa vadede olmasada uzun vade de ciddi zararlar verir en yakın zamanda çektirin fazlalığı arkadaşlar tavsiyem budur

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Bilhassa aracı sıkıştırdığınız da sızma yapar ve kısa vadede olmasada uzun vade de ciddi zararlar verir en yakın zamanda çektirin fazlalığı arkadaşlar tavsiyem budur

teşekkürler tavsiye için... ARKADAş PARAMIZLA REZİL OLDUK YA RESMEN G֜YA BAKIMI SERVİSTE YAPTIRDIK TIKA BASA YAğ DOLDURMUşLAR ARABAMA!!!!!!!!!!!!!! BİZİ S..LAK ANLAMAZ ZANNEDİYOLAR GALİBA RESMEN A.TAL YERİNE KOYUYOLAR!!!!!!!!! şİMDİ BİDAHA MI GİDİCEZ SERVİSE GEևEN HAFTA GİDİP Bİ SERVİSİN YAPMADIKLARINI BAşKA SERVİSTE YAPTIRDIM ZATEN şİMDİ BİDE YAğ ևEKTİRMEYE Mİ GİDİCEZ!!!!  HOPPALA!!!  kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
teşekkürler tavsiye için... ARKADAş PARAMIZLA REZİL OLDUK YA RESMEN G֜YA BAKIMI SERVİSTE YAPTIRDIK TIKA BASA YAğ DOLDURMUşLAR ARABAMA!!!!!!!!!!!!!! BİZİ S..LAK ANLAMAZ ZANNEDİYOLAR GALİBA RESMEN A.TAL YERİNE KOYUYOLAR!!!!!!!!! şİMDİ BİDAHA MI GİDİCEZ SERVİSE GEևEN HAFTA GİDİP Bİ SERVİSİN YAPMADIKLARINI BAşKA SERVİSTE YAPTIRDIM ZATEN şİMDİ BİDE YAğ ևEKTİRMEYE Mİ GİDİCEZ!!!!  HOPPALA!!!  kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac kızgınkırbac

Geçmiş olsun..

Yarım saattir S..lak  A.tal kelimelerini sansürlemişssiniz ya aklımdan geçiriyorum acaba ne demek istedi diye öyle enteresan küfürler düşündüm ki +50 falan olur :D

Demekki benim içim fesat :D