yağ kaçağı yardım

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karter contasını değiştirin,saplamaalar yalama mı kontrol ettirin ,yağ sensörünün contasını değiştirin sorun çözülecektir

hafta sonu dediklerinizi ustayla paylaşıp baktırtacam ama burada bir şey kafama takıldı yağ sensörünün contası nedir birde ben aracı her kontağı çevirdiğimde kontrol yağ seviyesi diyor yol bilgisayarında hiçte yağ eksilmiyor son durum hariç bunun yağ sensörüyle yada contasıyla bir ilgisi varmıdır acaba

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta sonu dediklerinizi ustayla paylaşıp baktırtacam ama burada bir şey kafama takıldı yağ sensörünün contası nedir birde ben aracı her kontağı çevirdiğimde kontrol yağ seviyesi diyor yol bilgisayarında hiçte yağ eksilmiyor son durum hariç bunun yağ sensörüyle yada contasıyla bir ilgisi varmıdır acaba
sökülmüşken sensöre ve kablolarına da baktırın şayet eksilme olmayıp uyarı veriyorsa sensörde de bir sıkıntı olabilir

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karter contasını değiştirin,saplamaalar yalama mı kontrol ettirin ,yağ sensörünün contasını değiştirin sorun çözülecektir

Katılıyorum sorun kalmayacaktır. Ayrıca gm yağ öle ahım şahım bir yağ değildir. Tavsiyem mobil1 veya castrol kullanmanız.