Yağ astra g

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aracıma bakım yapıcam liqui moly 10-40 mavi kutu olandan koyucam tam sentetik sizce nasıl olur bi zararı olurmu mobil kullanırdım bu seferlik bi değişiklik yapmak istedim bu yağı tavsiye ediyor herkes sizler nediyorsunuz yararı zararı nasıl olur

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Liqui Moly güzel markadır yağ katkısını kullanıyorum memnunum aracınızda zararı olmayacağını düşünüyorum..

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim

byburcx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model Astra aracıma Lique Moly'nin her yağ değişimi öncesinde motor içi temizleyici ürününü ve yağı değiştirdikten sonra ise motor koruyucu ürününü kullanıyorum. Marka olarak bu iki ürününden çok çok memnunum. Bu yağ değişiminde ustaya bunun yağı da var o nasıl diye sordum. Çoğu revaçta yağ firmasıyla başa baş gittiğini çok başarılı bir ürün olduğunu söyledi. Yalnız diğer markalara göre fiyatı fazlaymış. Deneyip sende yorumlarsan tam bilgi sahibi oluruz. Bende merak ettim bir daha ki değişiminde kullanıcam.

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben en iyisi olarak duydum daha yapmadım 10-40 mavi kutulusunu kullanıcam tam sentetikmiş motor ici temizleyici benim arabam için sorun olabilir eskiden hiç kullanılmamış sadece yağı konmuş engine flush yaparsam her yeri açar ve daha çok yağ yaka bilir ama mavi bidon 10-40 kullanıcam yorumlarım en iyi yağ liqui moly diye duydum ondan aldım deniyicem