X16Xe Tigra Benzin + LPG Motor Yağı Tavsiyesi

bilo131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi forumlar arkadaşlar, motorun yağını değiştirmek istiyorum.Fakat forumda tigra ile ilgili yağ değiştirme konusu bulamadım. Sanayide sorduğumda 10-40 elf koy dedi. Fakat yine de forumdaki arkadaşların önerilerini almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mobil castrol ikisinden biri 10/40 kullanın zaten yılda bir kere değişmesi gerek. İki marka da iyi.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ben titanium diye rus malı bi yag sipariş ettim netten gelicek bakalım gelince nasıl oldugunu yazarım

bilo131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet nadir abi aynısı, diğer tarafta 100 TL üzerine 25 TL indirim vardı o yüzden dedim. 2014 üretimi, fazladan alsam bekledikçe bir şey olur mu

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sanmam olsun. Neticede kapalı yağ belli bir raf ömrü vardır zaten birde yılda bir kere değiştiğine göre sorun yok. Bizim araç kullanıcısı arkadaşlar yağı değiştirmeden yıllarca kullanıyor :D

bilo131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam o zaman verdiğin bilgiler için sağol abi. yıllarca nasıl kullanıyorlar ki abi, benim içim gider öyle bir durum söz konusu olsa :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
tamam o zaman verdiğin bilgiler için sağol abi. yıllarca nasıl kullanıyorlar ki abi, benim içim gider öyle bir durum söz konusu olsa :D

Hemde canını çıkarıyorlar adam yağ değişimi yapmış araç 10 000 km çoktan geçmiş ama adamın umurun da değil her durduğu benzinlikte açık yağdan üzerine ekleyip yola devam ediyor :) bu şekilde bir sürü adam var.

bilo131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne insanlar var abi demek ki :D bu kadar da umursamazlık olmaz ki. ondan sonra motor hararet yaptı, yağ suya karışıyor, egzos zifiri duman atıyor vs.vs :D :D hemen ustaya da yorumu yapıştırırlar "durup dururken ne oldu bu arabaya şimdi" :maden: