Wolksvagen golf mk4 boya koruma uygulaması

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

Merhaba arkadaşlar garajımıza bu sefer wv golf mk4 misafir ettik

Aracımızın detaylı yıkanması demir tozu temizliği kil uygulaması yapıldı sonrasında boya durumuna göre ise rupes coarse compound ince pasta tac system 2 ve final 3m 09639 kullandım son olarak meguiars m21 uyguladım maxiumum parlaklık için geçelim fotoğraflara

Kapı kolları arasına rahat ulaşmak için söküyoruz

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Hakan55

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Geçiyoruz işlemlere fotoğraflar ilk kat sonucu hep finaller hariç

Kapı kolları

Çok fotoğrafa boğmadan stoplar sonrasında final fotoğraflarını atıyorum

Finaller

Sahibinim mutlu araç yansıması

Arkadaşlar kendime de bir instagram sayfası açtım takip ederseniz sevinirim
@mantisdetailing

Hakan55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık çok güzel olmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: bugrahongul

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler

Hasip

Yönetici
Admin
03-Afyonkarahisar
Ustam naptın, döktürmüşsün yine. Ellerinize sağlık...

• Beğen

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Ellerine sağlık hemşehrim. Güzel demek az gelir. Harika olmuş. :)

• Beğen

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Ustam naptın, döktürmüşsün yine. Ellerinize sağlık...
Teşekkürler hasip hocam bolca gönderi gelecek artık
İnstagramdan takip etmek isteyenler için

@mantisdetailing

• Beğen
Tepkiler: Hasip

omeroz

Yönetici
Admin
01-Adana
Arabanın boyası fabrika kondisyonuna gelmiş ellerinize sağlık. Ayna gibi olmuş eyvallah. Ama benim tüm bunların üzerinde olduğunu düşündüğüm ve daha önce sonax gibi kurumsal ve dünya çapında bir firma da dahil olmak üzere hiçbir işletmede uygulandığını görmediğim bir detay var.
Pasta'dan önce aracın boya kalınlıklarını ölçmüşsünüz yanılmıyorsam. Eğer böyle yaptıysanız polisaj makinasını alıp arabaya tekme tokat girişenlerle dolu şu piyasada bu işi profesyonelce yaptığını gördüğüm tek kişisiniz, bence ustanın hasısınız. Sizi alkışlıyorum.... Bravo..... 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Boyanın da bir kalınlığı var sonuçta, körlemesine makinayı kapıp arabaya dalan adamlar yüzünden belki piyasada bir sürü güneş yanıklı araba var. Bu tip adamların eline bıraksam belki arabada boya bırakmayacaklardı. Bilgisiz ya da kolaya kaçtığını düşündüğüm bu oto yıkamacılardan kaçarak Sonax'a gittim. Sonax'ta işlem yaptırdığımda tamam kaliteli ürünlerle kaliteli bir uygulama yaptılar ama sizin raporunuzun %1'i kadar bile detay içeren bir rapor sunamadılar. Bu yüzden fotoğraflardaki detaylı raporunuzu da ayrıca beğendim.

Sadece paylaştığınız fotoğraflarla bile bana yansıtmayı başardığınız profesyonelliği malesef Sonax'ta hissedemedim. Yaptıkları uygulama sonucunda arabama ne tür bir uygulama yapıldığı ile ilgili net bir bilgi sahibi değildim. Sonradan araştırarak ufak ufak bilgi sahibi oldum.

Aramızda sadece 100km var. Ben sizi bu uygulamalar için rahatsız etmek isterim. Hem de çok isterim😁

Son düzenleme:

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Hocam çok teşekkür ederim 4 yıldır ölçüm cihazı kullanmadan işlem yapmıyorum bir çok konu açacağım ve forumda soru soran tüm arkadaşlarıma yardımcı olacağım

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Ildır ıldır yanıyor maşallah.
Amatör uygulamalarda APC ve Ironout önerileriniz nedir.

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Ildır ıldır yanıyor maşallah.
Amatör uygulamalarda APC ve Ironout önerileriniz nedir.
Öncelikle teşekkür ederim

Apc olarak bir çok seçenek mevcut ve ben o konuda net bişey söyleme taraftarı değilim açıkcası bu aralar Koch chemie ürünleri revaçta demir tozu temizleyici olarak Koch chemie fb kullanıyorum şu an

• Beğen
Tepkiler: qokhan1

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Arabanın boyası fabrika kondisyonuna gelmiş ellerinize sağlık. Ayna gibi olmuş eyvallah. Ama benim tüm bunların üzerinde olduğunu düşündüğüm ve daha önce sonax gibi kurumsal ve dünya çapında bir firma da dahil olmak üzere hiçbir işletmede uygulandığını görmediğim bir detay var.
Pasta'dan önce aracın boya kalınlıklarını ölçmüşsünüz yanılmıyorsam. Eğer böyle yaptıysanız polisaj makinasını alıp arabaya tekme tokat girişenlerle dolu şu piyasada bu işi profesyonelce yaptığını gördüğüm tek kişisiniz, bence ustanın hasısınız. Sizi alkışlıyorum.... Bravo.....

Boyanın da bir kalınlığı var sonuçta, körlemesine makinayı kapıp arabaya dalan adamlar yüzünden belki piyasada bir sürü güneş yanıklı araba var. Bu tip adamların eline bıraksam belki arabada boya bırakmayacaklardı. Bilgisiz ya da kolaya kaçtığını düşündüğüm bu oto yıkamacılardan kaçarak Sonax'a gittim. Sonax'ta işlem yaptırdığımda tamam kaliteli ürünlerle kaliteli bir uygulama yaptılar ama sizin raporunuzun %1'i kadar bile detay içeren bir rapor sunamadılar. Bu yüzden fotoğraflardaki detaylı raporunuzu da ayrıca beğendim.

Sadece paylaştığınız fotoğraflarla bile bana yansıtmayı başardığınız profesyonelliği malesef Sonax'ta hissedemedim. Yaptıkları uygulama sonucunda arabama ne tür bir uygulama yapıldığı ile ilgili net bir bilgi sahibi değildim. Sonradan araştırarak ufak ufak bilgi sahibi oldum.

Aramızda sadece 100km var. Ben sizi bu uygulamalar için rahatsız etmek isterim. Hem de çok isterim
Bugün uygulamaya başladığım yakında konusunu açacağım araç şaka değil spiral ile yapmışlar öyle uğraşıyorum ki anlatamam

• Beğen
Tepkiler: omeroz