VOLVO S60

sksk2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: VOLVO S60

Scrapercar link' Alıntı:
Ha bu arada simdi aklima geldi almisken en az 180 ligini almak lazim:) gecen otobanda yanimda hizla gecti dizeli kaptirdim arkasindan tabi kisa surede yetistim uzun sure onumden cekilmedi 200 civari inat etti hizlanamiyorda sagindan gecmeye niyetlenmisken cekildi artk :)

bana 1.6 oldukca tatminkar geldi ama 170 den sonra zor gidiyor tabi
yine de o kadar vergi farkına degmez, s60 gorup kapismak isteyenlere cool takılırsınız :)

sksk2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Benim yegenimde var aynı araç 2012 model siyah edrive start stoplu tek fark manuel alti ileri vites. Arasıra görüşürüz kullanırım gerçekten kaliteli araç. Detaylica incelemisligim var yani aracı çok iyi tanıyorum, artı yönleri bahşedilmiş bende eksi yönlerinden bahsedeyim, ön göğüs çok sade rakipleri gibi teknolojik ve modern durmuyor, arka koltuklar çok alçak arkada oturan göz hizasi pencerenin alt kısmına denk geliyor bu da arkada oturan için iyi bir seyir keyfi vermiyor,  orta dikiz aynasindan geri görüş pek iyi değil geri geri park etmede sorun yaşıyorum genelde bu belkide hb araçtan inip sedan araca bindiğim için olabilir,  ancak genel anlamda astradan daha kaliteli bir araç s60

kesinlikle ufak tefek daha baska kusurları da vardır, belki premium sınıfına hakim olanlar daha iyi gorur eksileri
ama benim gibi ortalama bir kullanıcı bunları dert etmeyecektir s60'a biniyorsa

sksk2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Gerçekten güzel araba bende bi ara ciddi niyetlenmiştim, konfor ve kalite hissi gayet tatmikardı, araçta benim gördüğüm tek eksi bagajın astra kadar oluşuydu bu sebepten v60 alayım felan dedim istediğim donanımda araç yoktu, ben orta seviye istiyordum olanlarda full donanımdı 125bin civarı rakamlardan bahsedilince vazgeçmiştim. Ama konfor , yakıt tüketimi ve kalite anlamında segmentinde tercih edilecek araçlardan.
arac boyut olarak buyuk aslinda ama ic mekan ve bagaj cok genis diyemeyiz gercekten
belki buyuk koltuklardan mı

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sksk2 link' Alıntı:
bana 1.6 oldukca tatminkar geldi ama 170 den sonra zor gidiyor tabi
yine de o kadar vergi farkına degmez, s60 gorup kapismak isteyenlere cool takılırsınız :)
Kapışmadanda olmuyor ama belki ilkel bi haz ama olsun:)

sksk2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Bu tür karşılaştırmalara karşıyım.  Biri C sınıfının üst siralarindaki astra diger D segmentinin üst siralarindaki Volvo S40.  Insignia ile kıyaslamak lazim. Her halukarda da  S40 çok daha ağır basar. Volvolar çok güzel araba.
insignia 1.6 dizel otomatik gelirse belki rakip olur s60'a
şüphesiz astra farklı sınıf, bire bir karşılaştırma mantıksız
ama mesela diyebiliriz ki astra'daki afl far sistemi volvo s60'da yok (yada bizimkinde yoktu)
benzer şekilde diğer yazdıklarım da sadece kullanıcı yorumu - karşılaştırma maksatından öte...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Volvo nun saygı uyandıran güvenlik teknolojileri yatırımları ve premium sınıfta ayrıcalık veren "herkesin altında olmaması" güzel ancak nedense bir Bmw-Mercedes kadar sıcak bulmadığım bir marka, üstelik sitesinden araç oluşturduğunuzda fiyatı çok hızlı şekilde katlanıyor ve bu konuda sanki Mercedes modellerinden bile acımasız!

Ford platformu üzerine inşaa edilmiş olması ve agresif donanım fiyatlandırması bende ters bir etki yapıyor, yoksa Ford Mondeo platformu - motoru ve şanzımanını bırakırsak kendi geliştirdiği yeni 8 ileri şanzımanı ve 2.0 181Hp lik motoru hayli davetkar.

Not: Az önce oluşturduğum S60 2.0 181 8 ileri model yaklaşık 150.000 Lira, çok sayıda pahalı (kimileri standart olmalıymış) opsiyonları ilave etmezseniz aslında motor hacmine göre iyi bir rakam; 0-100 7.4saniye ve tüketim 5 litre dolaylarında.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Volvo nun saygı uyandıran güvenlik teknolojileri yatırımları ve premium sınıfta ayrıcalık veren "herkesin altında olmaması" güzel ancak nedense bir Bmw-Mercedes kadar sıcak bulmadığım bir marka, üstelik sitesinden araç oluşturduğunuzda fiyatı çok hızlı şekilde katlanıyor ve bu konuda sanki Mercedes modellerinden bile acımasız!

Ford platformu üzerine inşaa edilmiş olması ve agresif donanım fiyatlandırması bende ters bir etki yapıyor, yoksa Ford Mondeo platformu - motoru ve şanzımanını bırakırsak kendi geliştirdiği yeni 8 ileri şanzımanı ve 2.0 181Hp lik motoru hayli davetkar.

Not: Az önce oluşturduğum S60 2.0 181 8 ileri model yaklaşık 150.000 Lira, çok sayıda pahalı (kimileri standart olmalıymış) opsiyonları ilave etmezseniz aslında motor hacmine göre iyi bir rakam; 0-100 7.4saniye ve tüketim 5 litre dolaylarında.

Volvo da donanımda coşma gibi satış taktiği var :) volvoyu volvo yapan guvenlik paketleri opsiyonel, almışken onlarıda almak lazım diyosun sonra araya bi kaç donanım daha ekleniyor amaaslında standarında olması gereken donanımlar, fiyata bi bakıyosun afallıyorsun bu da insanda ister istemez bu parayı verdikten sonra bi bmw ye mersoya bakayım dedirtiyor :) ama volvo guvenlik anlaminda nam salmış adıyla özellikle premium D segmentte 1.6 dizel otomatik kombinasyonu ve gerçekten sportif tasarımı ile ciddi iş yaptı bence. Bide servisleri cok kazıkti ya bakım periyodu 10.000km ortalama bakim maliyeti 700tl ve giderek artıyor :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Volvo da donanımda coşma gibi satış taktiği var :) volvoyu volvo yapan guvenlik paketleri opsiyonel, almışken onlarıda almak lazım diyosun sonra araya bi kaç donanım daha ekleniyor amaaslında standarında olması gereken donanımlar, fiyata bi bakıyosun afallıyorsun bu da insanda ister istemez bu parayı verdikten sonra bi bmw ye mersoya bakayım dedirtiyor :) ama volvo guvenlik anlaminda nam salmış adıyla özellikle premium D segmentte 1.6 dizel otomatik kombinasyonu ve gerçekten sportif tasarımı ile ciddi iş yaptı bence. Bide servisleri cok kazıkti ya bakım periyodu 10.000km ortalama bakim maliyeti 700tl ve giderek artıyor :)

Aynen, neyseki yeni motor ve şanzımanı muhteşem olmuş ama aracın fiyatını 150 sınırında tutmak için bayağı uğraş verdim; tavandaki el tutamakları gibi birçok donanıma ücret talep edilmesi baştan bir demoralize durum oluşturuyor, şimdi Ulaş ın ısrarla ısrar  011zaa ettiği A4 e bakıyorum.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Aynen, neyseki yeni motor ve şanzımanı muhteşem olmuş ama aracın fiyatını 150 sınırında tutmak için bayağı uğraş verdim; tavandaki el tutamakları gibi birçok donanıma ücret talep edilmesi baştan bir demoralize durum oluşturuyor, şimdi Ulaş ın ısrarla ısrar  011zaa ettiği A4 e bakıyorum.

Bu gidişle şizofren felan olucan Tolga :D giderek kişilik bölünmesine doğru gidiyorsu :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bi de ben araç oluşturayım bi durun şu volvodan  general_hehe. Sitesinden araç oluşturmak için bi yere para yatırmamız veya kredi kartı numarası vermek zorunda mıyız acaba  kahka536