VOLTRAN SIRALI SİSTEM LPG sonunda yaptı yapacağını...

akın_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede voltran var araç lpg ye geçiyor fakat gazdan ayagımı çeker çekmez benzine geçiyor.sebebide tesisattan hava kaçırması.ben antalyadaki servise gittim para bile almadılar.

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
)

Akın kardeşim bende Antalya'dayım. Voltran var aracımda en sonunda bıktırdı gaz maz almıyom şimdi. Servisini aradım eski sanayide bir yer tarif ettiler biz bıraktık bayiliğini ama bi bakalım deyip bilgisayara falan bağladılar bi sonuç alamadım. Yetkili servisi nrde bulurum bi tarif eder misin ya da adres dükkan ismi falan. Şimdiden sağol.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende bir zamanlar çok uğraştım. gitmediğim servis lpgci kalmadı. 6 aydan sonra tam söktürecekken fabrikayla görüştüm. çağırdılar gittim. 5 dk inanın 5 dk da bitti.
2 yıl tık demedi. kayınçom kaza yapınca burda düzgün bildiğim bi lpg ciye ayara gidiyim dedim. gitmez olaydım. olan ayarı bozdu. 7 kere gittim. en son 1,5 saat ayar denedi. olmadı.
gene gittim fabrikaya ve 5dk sonra arabam kız gibi oldu.

ustalar yüzünden markaya kötü bakmayın.

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
valla bende bir zamanlar çok uğraştım. gitmediğim servis lpgci kalmadı. 6 aydan sonra tam söktürecekken fabrikayla görüştüm. çağırdılar gittim. 5 dk inanın 5 dk da bitti.
2 yıl tık demedi. kayınçom kaza yapınca burda düzgün bildiğim bi lpg ciye ayara gidiyim dedim. gitmez olaydım. olan ayarı bozdu. 7 kere gittim. en son 1,5 saat ayar denedi. olmadı.
gene gittim fabrikaya ve 5dk sonra arabam kız gibi oldu.

ustalar yüzünden markaya kötü bakmayın.

Kardeşim o zaman ipini koparana bayilik vermesinler. eğitim versinler, yeterlilik sınavına soksunlar. benim lpg yi gören herkes "bu nasıl bi işçilik" diyor. denizlideki voltran bayiini alan kişi zamanında lpg den çektiği çileden kurtulmak için kendisi açmış orayı. yanına da bir kaç eleman almış iyi kötü işten anlayan. bütün denizlideki voltrancılar bunlara emanet. kalkıp da istanbula gidip ayar yaptırcak durumda da değilim maalesef. elimiz mahkum gidiyoruz bu servise. ya da şikayet etmeyi bırakıp zamanında verilen paraya acımadan yeniden vereceğim paraya kıyıp komple söktürüp başka bir marka taktıracağız. ama kaç mağdur bu lükse sahip?
iş ürünü satmakla bitmiyor maalesef. eğer sattığı ürünün arkasında duramıyorsa bu türlü şikayetleri duymaya da mahkumdur bu firma her zaman.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim o zaman ipini koparana bayilik vermesinler. eğitim versinler, yeterlilik sınavına soksunlar. benim lpg yi gören herkes "bu nasıl bi işçilik" diyor. denizlideki voltran bayiini alan kişi zamanında lpg den çektiği çileden kurtulmak için kendisi açmış orayı. yanına da bir kaç eleman almış iyi kötü işten anlayan. bütün denizlideki voltrancılar bunlara emanet. kalkıp da istanbula gidip ayar yaptırcak durumda da değilim maalesef. elimiz mahkum gidiyoruz bu servise. ya da şikayet etmeyi bırakıp zamanında verilen paraya acımadan yeniden vereceğim paraya kıyıp komple söktürüp başka bir marka taktıracağız. ama kaç mağdur bu lükse sahip?
iş ürünü satmakla bitmiyor maalesef. eğer sattığı ürünün arkasında duramıyorsa bu türlü şikayetleri duymaya da mahkumdur bu firma her zaman.

işte o konuda haklısın. mecburiyetden önüne gelene bayilik verdiler, eğitimleri açtılar gelen olmadı, derken işler sarpa sardı. şimdi işin içinden çıkamıyorlar.

hatta çok güzel usta olanlar bile bir zaman sonra gelen işin altında ezilip, kendilerini ve işi boşluyorlar. mesela benim gittiğim usta. önce iyiydi. ama son 5-6 aydır ne işe bakıyo nede sorunlara. parayı bulduya. elemanı bile diyo " abi 5-6 aydır giden geri geliyor" diye.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada fabrika ile irtibata geç. nurettin usta zaman zaman türkiye illerini ziyarete çıkıyor. ya seni en yakın düzgün servise yönlendirir yada kendi geleceği bir zamana randevu verir.

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
bu arada fabrika ile irtibata geç. nurettin usta zaman zaman türkiye illerini ziyarete çıkıyor. ya seni en yakın düzgün servise yönlendirir yada kendi geleceği bir zamana randevu verir.

sağol kardeşim. ben arabamdan soğudum walla. satıp kurtulcam. artık yeni araba alırken de ilk kriterim yakıt olacak. o yüzden de bulabileceğim en düşük motorlu aracı alacağım. artık tüple falan uğraşmak istemiyorum