Volkswagen Passat 2.8 4Motion mi yoksa Volvo S40 2.0 T4 mü?

• Konuyu başlatan kokorecci576
  • Başlangıç tarihi

scout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki aracı almak da oldukça riskli bence. Ama bir o kadar keyifli araçlar. Sağlıklı ise bence passat...

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için sağolun passatla anlaştık ve aldık sayılır volvoyu seçmememin nedeni malatyada bayisi yoktur ve yedek parçası gercektende aşırı derecede pahalı diyolar herkese tşk ediyorum!!

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hiçbiri volvonun km orjinal olacağını zannetmiyorum,ayrıca 2000 modellerini o fiyatlara veriyorlar internetteki fiyatlar yüksek oluyor.Vw ise tr sayılı var o aractan 4*4 bozulsa bir daha yaptıramazsın parçasını sıfır alman gerekir ayrıca o araç sehir içinde en az 400-500 ytl yakar.Lpg taklıl olsa bile 200 binden aşagı düşmez motor asmosferik 1.8 t ler gibi keyifte vermeyebilir.
İlla bi seçim diyorsan volvo...

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşey vergiden ibaret değil :) bu kadar vergiden korkmayın :D :D büyük motor her daim keyif verir... araba alıyoruz, belki bir çoğumuz modifiyeye para döküyoruz, yaptığımız modifiye hem aracın ömründen çalıyor, hem yıllık vergi parasını 2 ye katlıyor..

volvonun 2. el piyasası çok zayıf,aracın son sahibi olmanın anlamı yok.. Passat ülkemizde çok tuttu, her tür kullanıcıya hitap ediyor.

bir de şu nokta var ki 2,800 cc motoru heleki atmosferik ise bitirmek çok zor.. ne kadar yüksek hacim= o kadar uzun ömür

Ben passat derim.

İki arabanın yıllık vergisi arasında 1.000 YTL fark var, bu bakımdan Volvo avantajlı görünüyor.Ancak Volvo'nun servis masrafı çok daha fazla bildiğim kadarı ile, bir de araç 8 yaşında olduğu için bir süre kullandıktan sonra turbo arızası da çıkarabilir...

Son düzenleme:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turboyu kontrol ettir ve canavar olan volvo yu al...
üstündeki standartla 190 ile en sol seritten kaçırmak üzere olduğun en sağdaki seride gir :D:D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşey vergiden ibaret değil :) bu kadar vergiden korkmayın :D :D büyük motor her daim keyif verir... araba alıyoruz, belki bir çoğumuz modifiyeye para döküyoruz, yaptığımız modifiye hem aracın ömründen çalıyor, hem yıllık vergi parasını 2 ye katlıyor..

volvonun 2. el piyasası çok zayıf,aracın son sahibi olmanın anlamı yok.. Passat ülkemizde çok tuttu, her tür kullanıcıya hitap ediyor.

bir de şu nokta var ki 2,800 cc motoru heleki atmosferik ise bitirmek çok zor.. ne kadar yüksek hacim= o kadar uzun ömür

Ben passat derim.

turbolu volvo büyük motorlu passat ın etrafında gezinir gır gır geçer sağlamlıkmı sizce passat mı bence volvo:D

mahmut87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wallaha ben derim Passat... kendim kullandim... Passat 2,5 TDI 4motion 180hp otomatik vites, süper bir seydi ama 150 000 km sonra bayaa sorun cikardi...

efepoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volvo derim...
helebirde 2001ve üstü model olursa...motoruda 1.8t veya 2.0t ve iç döşemesin de bej olursa passat'a bakmazsınız bile...