Vites konsolu sesi hk.

serifcuar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Astra H kasa 2012 model vites konsolunda titreme sesi oluyor gri ile siyah yan parçanın birleştiği yerde bu sesi nasıl keseriz birbirine geçmediği için araya bir malzeme konulmuyor alın yüzeyleri birbirine değiyor sizce ne yapılabilir

20200203_191457.jpg

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Hangi parçalardan bahsettiğinizi tam olarak anlayamadım ama ben ses yapan plastik parçaların arasına bez bant çekiyorum ve ses kayboluyor.

• Beğen
Tepkiler: serifcuar

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
el frenin altında kapak var elinizi sokup arkasından çekim dikkatlice çıkarın sonra gri kısmı tutan 2 adet torx vida var onları söküp çıkarın gri kısmı geriye çekip çakmaklığı yukarı çekin sonra cakmakligi çekerken gri kısmı komple yavaş çekip çıkarın bağlantı yerlerini sökün ve ömer ustanında dediği gibi yanlız kaliteli bir bez bant yapışkanı atar sonra tekrar uğraşırsınız tekrardan toplayın ses kalmaz

• Beğen
Tepkiler: serifcuar

serifcuar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar merhaba verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hafta sonu sökmeye çalışacağım, çakmaklığın mekanizması dağılmaz herhalde yoksa söküp toplarım diye tahmin ediyorum.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Tekrar merhaba verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hafta sonu sökmeye çalışacağım, çakmaklığın mekanizması dağılmaz herhalde yoksa söküp toplarım diye tahmin ediyorum.
çakmaklık tek parça şeklinde çıkarır ken gri kısmı geriye çeker iken cakmakligi açıp kapağından yukarı doğru cekersiniz düzgün çıkar