veee 14 Şubat :D

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsaydım senin durumunda bu şekilde bir programla kalbini fethetmeye çalışırdım.kabaca verdiğim bu fikri değiştirip güzelleştirmek senin elinde.umarım işine yarar.istersen çikolata kutusunun içine birde yüzük koy dicem ama çok erken olur senin için acele etme;)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben olsam kızı öyle ilk başta çok fazla kalabalığa sokmam. resmiyetten uzak dururum.
baba altında araba var zaten.
yemek işi için ben olsam öyle çok lüks yerlere kaçmam. hatta biraz salaş takılırımki olacaksa niyeti belli olsun değil mi ;D
valla yemek konsunu bilmem ama gece için
bestekarda MÜPTELA yı tavsiye ederim ;D

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence git yanına, daya başına silahı; ya benim ol ya da toprağın de:)

şaka bi yana tek bi gülle işi bitirebilirsin. o gün zaten extra bi duygusallık oluyor. elektriklenmede varsa garanti :) eğer akşam yemeği falan yemeyi düşünüyorsan da önceden karar ver yer için. yer ayırttır yoksa o gün zor bulursun.

ya bide sen hangi fakültedesin ben de ank. ünideyim de?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence git yanına, daya başına silahı; ya benim ol ya da toprağın de:)

şaka bi yana tek bi gülle işi bitirebilirsin. o gün zaten extra bi duygusallık oluyor. elektriklenmede varsa garanti :) eğer akşam yemeği falan yemeyi düşünüyorsan da önceden karar ver yer için. yer ayırttır yoksa o gün zor bulursun.

ya bide sen hangi fakültedesin ben de ank. ünideyim de?

ankarada okuyorum ankara ünide değil :D bilkent eğitim :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
14subatta yapacagın hersey ıkıkatına mal olur 15subatı bekle:D

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence 14 şubatta emri vaki gibi ol yarın o bür gün adını koy 14 şubatta tadını çıkarırsın.daha bi keyifli geçer

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
14 şubattan önce harekete geç.

14 şubat'ın tadını çıkar (Y)

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßence oldugundan Fazla deger verme,herseyı oldugu gıbı yaşamaya bırak..Sen ondan hoslandıgına gore bu bıranda olaßılcek bişeyde deıl..Kesın kızın dıkkatını cekmişsindir..dırek sevgılı muhabbetı Kızları sıkar..Önce arkadas,sonra dostu ol sonra Sevgılısı..Kızlar ßoyle erkeklerı sever(Tecrübe sahibi olmak guzel)...ßol şans Ins senın ıcın hayırlısı olur..

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßence oldugundan Fazla deger verme,herseyı oldugu gıbı yaşamaya bırak..Sen ondan hoslandıgına gore bu bıranda olaßılcek bişeyde deıl..Kesın kızın dıkkatını cekmişsindir..dırek sevgılı muhabbetı Kızları sıkar..Önce arkadas,sonra dostu ol sonra Sevgılısı..Kızlar ßoyle erkeklerı sever(Tecrübe sahibi olmak guzel)...ßol şans Ins senın ıcın hayırlısı olur..

Kızlarla arkadaş olduğunuzda dikkat edin hep arkadaşı olarak kalabilirsiniz :D Abla tavsiyesi.
Ve bencede 14 Şubatı bekleme :D geç kalabilirsin elini çabuk tut 14 şubatıda rahat rahatorganize et :D