veee 14 Şubat :D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi bakıyon evlenmıssınız :D etrafınızda baba dıyen cocuklar :D

:kop::kop::kop::kop::kop:

ben suanki sevgilime cıkma teklifimi sonbahar günü , deniz kenarı kumsalda yapmıştım :) ama senin içinden ne geliyorsa onu yap yoksa kasılırsın sıkılırsın panik olursun.. biyere gideceksen kesinlikle daha önce gittigin biyer olsun.. hatta mümkünse garsonun hoşgeldin volkan abi , volkan , volkancım tarzı konuşabilecegi samimiyeti oldugun biyer daha uygundur..

davet ederken "14 şubatta neyapıyorsun?" yerine "bu cumartesi neyapıyorsun?" de..

sen nasıl kasılabilir sıkılabilir panikolabilirsen aynen oda olabilir.. bunu unutmaman lazım :)

eğer 14 şubatta cıkarsanız şayet çok sanslı olucaksın yıldönümü ve 14 subat birleşip tek hediye tek kutlama olarak kurtalacaksın :D hehe

hayırlı olsun..

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D:D

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben olsam kızı öyle ilk başta çok fazla kalabalığa sokmam. resmiyetten uzak dururum.
baba altında araba var zaten.
yemek işi için ben olsam öyle çok lüks yerlere kaçmam. hatta biraz salaş takılırımki olacaksa niyeti belli olsun değil mi ;D
valla yemek konsunu bilmem ama gece için
bestekarda MÜPTELA yı tavsiye ederim ;D

yaw abicim ne müptelası , ben daha cumartesi akşamı ordaydım , adam yumuşakca familyasından gece boyu üzerime oynadı , eşimin yanında rezil oldum , arkadaşın işi olucaksada bozar o adam :D

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun fikirleriniz için :D hepsini değerlendiriyorum :D

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yaptın çağatay duygularını tamamen yitirdin mi yoksa:)
çagatayıda biliyorum ben aşık zamanlarını hergün sorardı kıza ne alsam ne yapsam en son pırlanta aldı sanırım ve kızdan ayrılar:D her neyse ben konuya döneyim arkadaşsanız uzun zamandır o iş olmaz bende kızın nabzını yokla mesela yanyana yürürken elini eline yaklaştır tepkisini ölç ufak tefek şeylerle sana karsı ilgisi olup olmadığını anlarsın ve eger kızı ikna eder ve yemeğe cıkarsanız da masaya mum yaktır ve kırmızı sarap iç kaliteli uygun şarap adı sorarsanda 50cl selection söyle kırmızı şaraptan anlıyorum die de hava atmış olursun ben mi nerden biliyorum suan bende garsonluk yapıyorum antalyada da o yüzden içecek tavsiyesinde bulunabilim:D

tufancorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evoeren çok haklı, direk sevgili muhabbeti yapma bencede..kesinlikle ters tepen bi durumdur..ama normal bi arkadaş olmadığınızı da ima et, dozu çok iyi ayarlaman lazım =)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çiçek olarak beyaz bir orkide arasına konulan 5tane beyaz gülün çiçek kısmını kesinlikle tavsiye ederim.çıkma teklifi her ne kadar saçma gelse de duygularını yavaş yavaş hissettirerek belli etmen her zaman +1.şuana kadar hiç olumsuz geri dönüş yaşamadım:)

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle 14 şubat gecesi için güzel bi yerden rezervasyon yaptır.sonra bir çiçekciye git.bir demet çiçek yaptır ama içinde gül olmasın.üzerine bir not yaz.sizi ifade edecek bir not.notta eğer davetinizi kabul edecekse ikinci bir ipucu olduğunu ima et.mesela biyerde bekliyor ol o sırada.yada onu bi yere gönder.o gittiği yerde bir kutu çikolata yaptır.kutunun üzerine tek bir gül bırak.çikolata kutusunun içinede akşamki rezervasyonu ima et.yani seninle romantik ve şık bir gece geçirmek isteyip istemediğini sor.cevabı evetse seni bulacağı son işareti koymayıda ihmal etme.bir ilişkiye başlamak için güzel bir yol olurdu bence.
bol şanslar:D
diyecek bir şey kalmamış :D