vectramın başına gelenler.

TUNCEER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç ne kadar çok serviste yatarsa, o kadar ilgilendik hesabı olucak heralde..
Allah kimseyi vicdanı olmayanların eline düşürmesin

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi işte bunu anlamıyorum ya
1 - iş açış kartına baskı balata değişecek diye notu düşüyorlar
2 - Eleman bunu bilgisayara giriyor girdiği anda pat saat ve işçilik ücreti çıkıveriyor.
3 - Eleman parça fiyatını da faturaya ekliyor.

Al sana kafadan 600 kağıt. Bu arada baskı balatanın kaç saatte değişmesi gerektiğini de yazıyor orada çünkü serviste saat ücreti fiyat yazıyor işte bu yüzden sevmiyorum.Allahtan arabamda böyle büyük arızalar çıkmadı...Allah korusun ya...

Bu arada geçmiş olsun üstad...

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekin oto ile ilgili bi teşekkür başlığı açtım bende.. kardeşim yolda kalarak onlarlarla tanışmış. (araç benim) kısmet olursa işim olsun olmasın o tarafa yolum düşerse sadece tanışmak için uğrayacam..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yetkili serviste yedek parçanın olmadığı kesin. Başka bir şehirden sipariş verse en geç iki gün içinde istenen yedek parça ellerinde olurdu. Tamamen servis sorumlusunun kabiliyetsizliği. Bu gibi yaklaşımda olan servislerin yetki belgeleri anında iptal edilmeli ki akıllarını başlarına alsınlar. İşine ve müşterisine saygılı özel servisi tebrik ederim. Bu tür özel servisler her yerde olsa yetkili servislerde işimiz ne?

sabrionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah hepimizi yetkili srvis gazabından korusun.Allahtan ekin oto gibi bizden anlayan servisler var.Çok benzer bir durum İzmirde opaz yetkili servisinde benimde başıma gelmişti.Yetkili servisin 2.800 ytl fiyat biçtiği bakım,tamirat işini 1300 ytl ye 3.Sanayi Özüm opelde yaptırdım.Üstelik çok daha kısa bir sürede ve emin olun çok çok daha iyi bir işçilikle..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki işleri çoktu o yüzden 6 gün süre verdiler.. çünkü durum bizde de oluyo işler çok yoğun oluyo ve müşteri işim hemen olsun diyo ama olmuyo:( o müşteriden önce gelenleri hakkı var. ama sırf ağırdan almak için 6 gün süre verdilerse yazık yani. o insan 6 gün ulaşımını başka şekilde sağlamak zorunda kalcak...

alcohoool

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende muğlada yaşıyorum öğrenciyim burada aracım tüplü benzin pompası arıza yaptı daha doğrusu ben ekin otoyu aradım dedim gelin bi bakın sağolsunlar geldiler baktılar arıza burada dediler iyi dedim ne yapcaz çekceğiz serviste bakacağız ve pompaya 400 ytl dediler ama alet çok küçük bişey ve pompa sonuçta ne bu dedim ya 400 ytl gittim sanayiye aldım 70 ytl e bi çin malı pompa kendim taktım çanavar gibi oldu geç çalışıyordu şimdi çanavar gibi tek marş biraz uğraş tmm toplam takıp çıkarmam en fazla 2 saatimi aldı aşşa yukarı 450-500 lira cebimde kaldı..:)