vectradan toledoya

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak öyle düşün ki o kadar önemsiz araclarki markasına kadar bile karıştırabiliyor insan demekki bu kadar bizlerden uzak markalar uzak durmamız gereken markalar :)

seat için dedikleriniz dogru olabilir... ama scoda hakkının arabası scoda gibi bir arabaya önemsiz demek haksızlık olur...scoda uzak durulcak bir aç değil...tam tersi param olsa tercih edecegim ilk 2-3 araba içindedir...

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tip olarak beğeniyorum aracı fiyatlarıda temizliğine göre değişkenlik gösteriyor. ancak bir d segmenti aracı gibi durmuyor. d segmentinde gösteriş ve genişlik çok önemli bence. sırf bu yüzden yeni avensisi hiç beğenmedim. ancak temizini uygun fiyata bulursanız kaçırmayın derim yeni yenidir. signo plus'unda donanımı fena değilmiş. ama 2004-2005 modeline en fazla 21 22 verirdim daha fazlasını verirseniz 2.elde zarar etmiş olursunuz...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toledoyu almaktan vazgeçtim hem fiyatı yüksek geldi bana...hemde vectradaki atikliği çevikliği toledoda hissedemedim...birde küçük geldi bana...bu yüzden aracımı elden satcam veya passat gibi bir araçla takas yapmak isteyen birini bulup takas yapcam...hiç biri olmazsa vectraya bir süre daha devam etcem...