vectradan toledoya

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Temiz bir vectra'yı seat'a değişmem...

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sabitleyci yok demedim ki...hız sabitleyici var...sunroof yok sadece...hata boya durumu orjinal hiç boya yok...
yanlış anlamışım. orjinalse adamın istediği fiyat normal bence. ama 21 e verse daha güzel olur tabi. benim aracın sadece sol arka çamurluğunda lokal boya var. 22 verdim ben.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamışım. orjinalse adamın istediği fiyat normal bence. ama 21 e verse daha güzel olur tabi. benim aracın sadece sol arka çamurluğunda lokal boya var. 22 verdim ben.

siizn aldığınız aracın km si kaç binde???

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şahsen seatın süper b ve leon hariç hiç bir modeline para vermem kullanmadım bilmiyorum ama görüntü olarak leon hariç 5 para etmezler konforda süper b gercekten güzel şeyley duyuyorum yakıt konusunda cokta iyi olabilir ama vectradan sonra toledoya binilmez diye düşünüyorum aracınız herne olursa olsun hakkınızda hayırlısı neyse o olur inş

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şahsen seatın süper b ve leon hariç hiç bir modeline para vermem kullanmadım bilmiyorum ama görüntü olarak leon hariç 5 para etmezler konforda süper b gercekten güzel şeyley duyuyorum yakıt konusunda cokta iyi olabilir ama vectradan sonra toledoya binilmez diye düşünüyorum aracınız herne olursa olsun hakkınızda hayırlısı neyse o olur inş

yanlız süber b seatın değil...scodanın...;)

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toledo hakkında bir bilgim yok ancak 2.0 bir araçtan sonra 1.6 araç sizi ne kadar tatmin eder orasını düşünün bence.