vectra yerine avensis

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar eşimin de rahat kullanabilmesi için otomatik vitesli bir vectra düşünüyorum. ancak 98 model avensis sol otomatik takası teklif edildi ne dersiniz. benim araç 2000 cdx 100.000 km. de boya değişen yok sıralı lpg. avensis 98 model 105.000 km de. bel altı boyalı değişen yok normal lpg li.fiyat konuşmadık ama tahminim üste 5 - 6 bin ytl verecek.ne dersiniz avensis sonuçta toyota ama hiç bilmediğim kullanmadığım bir araç. motor, yakıt, konfor, ikinci el durumu... nedir. problem yaratır mı. yorumlarınızı bekliyorum acil. araç linkteki araçtır.http://www.sahibinden.com/bu_fiyata_bu_konfor_WQQaXQQ7319855WQQpXQQdisplayitem

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5-6 bin veriosa güzel ama o avensisler senin aracın yanına bile yanaşamaz
ancak şunu da diyim avensisler sorunsuzlukları ile ünlüdür

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üzerine 5.500 iste bence 5000 e de bırak!.. sadece üzerinde normal lpg olmasıyla otomatik olması ikisi birden olunca biraz mide bulandırıyor! yoksa avensiste kesinlikle vectradan altta kalır bi araç değil!

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avensis ii araba...

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üzerine 5.500 iste bence 5000 e de bırak!.. sadece üzerinde normal lpg olmasıyla otomatik olması ikisi birden olunca biraz mide bulandırıyor! yoksa avensiste kesinlikle vectradan altta kalır bi araç değil!

otomatik olmasının dezavantajı nedir.

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim yaşadığım şehirde çok tutuluyor. kesinlikle çok dayanıklı

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota corolla ve avensis 9 yıl kullandım tek kelime ile toyota en masrafsız ve dayanıklı arabadır çok sağlam malzemeden yapılmıştır

ama opelin konforunu ve oturaklılığını bulamazsın ama corolla oturaklı değildir oysa avensis oturaklı ağır arabadır toyotadan korkma kardeşim çok sağlam arabalar yapıyorlar ben resmen şahidim. opelin en kötü yanı ise çok masraflı bi arabadır opelin 2-3 yılda değişmesi gereken bazı parçalar mesela toyotada 10 yıl değişmeyebilir

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik olmasının dezavantajı nedir.

otomatik vitesle beraber eski sistem (tek nokta enjeksiyon) lpg nin araca bağlı olması aracın performansında özellikle düşük viteslerde çok büyük sorunlara yol açıyor manuel bir araçta bunu %40 hissediyorsan otomatik araçta %70 hissedersiniz. vites değişimlerinde yığılma yapabilir! birde uzun süre lpg sistemi araçta takılıysa araç yorulmuştur diye düşünüyorum!

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avensisler sorunsuzluğu ile bilinir.araç temize benziyor resimlere göre ama sırf otomatik için alıyorsanız bence değmez