Vectra Siyah Angel Eyes Far

keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aracıma far bakıyorumda su ilanıgördüm sizce güvenip alabilirmiyim bunu bir sorun çıkarmı yani içindeki ampulun kalitesi nedir ?Aydınlatmada sıkıntı yaratır mı ?
Veya sizin öneeceğiniz birşeyler varsa onlarada bakabilirim.

Far bu : http://www.sahibinden.com/ilan/yede...9-siyah-angel-eyes-far-junyan-125115451/detay

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
foruma hoşgeldin hemşerim bende sakaryalıyım fiyat olarak biraz pahalı gibi geldi böyle ürünlerin ikinci elini bulsan temiz olarak daha uygun alırsın.

keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoş Bulduk Hemşerim .2. El ile uğraşmak istemiyorum biraz pahalı olsun güzel olsun :)

Son düzenleme:

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu farlar sadece görselliğe yöneliktir.. performans olarak vasat

byroqqo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta benim aracımda var. ben sonar kullanıyorum mercek kalitesi süper. su tutunca içeri çokda az olsa damlacıklar oluşuyor. Görüntü olarak çok güüzel duruyorlar. kesinlikle 2. el alma. unutmadan söylüyüm far ayarını kullanamıyorsun.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet arkadasın dediği gibi yükseklik ayarı kullanılmıyor.Ben hem junyan hem sonar kullandım.Junyanlar ın aydınlatması çok vasat fakat sonar marka angel alırsan aydınlatmadan hiç şikayetçi kalmzsınız.Sonar alın derim ;)

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...96-siyah-angel-eyes-far-sonar-125118210/detay

keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler arkadaşlar sayenizde tecrübelerinizden yararlanıyoruz . Peki bu Sonar ın garantisi felan varmı ve içindeki xenon kaliteli midir işimi görür mü ?

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Bende de bu Junyan'lardan Astra G için olanı var. Büyük ihtimal verdiğiniz ilandakilerin kalitesi de benimkiler gibidir. Şöyle anlatayım. Görüntü güzel, Angel halkalar bir BMW gibi parlak değil ama iyi bence. İçteki o üç led gayet parlak. Gündüz ledi gibi bir şey, angellerle beraber yanıyor. Far seviye ayar motoru takılabiliyor ama sadece kısaları (mercekli olan) ayarlıyor. Uzunların seviye motoruyla bağlantısı yok.

Ama mercekler ve far camı berbat. Bir kere farın dış camı çabuk matlaşıyor. Birkaç defa tazyikli su tutunca dışındaki koruyucu katman soyulmaya başlıyor. Halojen ampuller de camda zamanla kılcal çatlaklar oluşturuyor. Mercekler kalitesiz. Hele Xenon takmayacaksanız hiç bu tür farlara bulaşmayın.

Bir kere yolu düzgün aydınlatmıyor, ışık homojen dağılmıyor. Hele ki yağmurlu havada gidiyorsanız yola bir el feneri tutsanız önünüzü daha iyi görürsünüz. Sağ mercek ise resmen dağı taşı aydınlatıyor, yani kesilim çizgileri berbat.

Ama bunları alıp benim yaptığım proje gibi bir şey yaparsanız sonuç orijinal fabrika çıkışı Xenon gibi olur.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=94898&page=2

Valeo marka Passat veya Megan'dan çıkma H11 mercek aldım. Junyanların far camını söktüm. Junyan mercek bölümünü söküp Valeo'ları taktım. Orijinal GM Astra G ön far camlarını söküp Junyanlara taktım. Farlar harika oldu. Ama bunlarla uğraşamam diyorsanız aracınıza uygun olan orijinal mercekli far alın. Çünkü Junyan, Sonar, Fk, vs. vs. gibi farları takınca eski farlarınızı mumla ararsınız.