Vectra otomatik S lambası yanıp sönüyor

Zurbahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracın şanzuman inmedi alttan açıldı 2 selonaid takıldı beyin temizlendi contalar değişti yağı değişti. Bugün memlekete geldim 500 km maşallah sıkıntı yok. Sakın şanzuman indirmeyin derim iyi bir ustayla iş çözülüyor. Çok araştırdım çoğu inecek dedi ve 3 bin gibi rakamlardan bahsettiler. İstanbul sefaköyde bir abimiz halletti.

hocam sefaköyde hangi servissizinki? yazarsanız aynı problem için bende gideceğim.

otomatikop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra s lambası

otomatik astra aracım 225 bin kmde. 204 bin km iken şanzıman indi. pek anlamam oring vs değişti. şimdi bazan S lambası yanıp sönüyor ve vites değiştirmiyor o anda. stop ettirip çalıştırınca lamba sönüyor. bir de rampalarda yavaşlayıp tekrar kalkacağım zaman gaz yemiyor, araba gitmiyor. ve bunları genelde aracı uzun süre kullandığımda -hararet yüksekken yapıyor. ne önerirsiniz.

kadirdemircii@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a ali bey benimde s modu yanıyor aracımın sizden ricam sefaköy deki ustanın tel yada adresini verirseniz çok memnunn olurum???

yilmazisik

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracın şanzuman inmedi alttan açıldı 2 selonaid takıldı beyin temizlendi contalar değişti yağı değişti. Bugün memlekete geldim 500 km maşallah sıkıntı yok. Sakın şanzuman indirmeyin derim iyi bir ustayla iş çözülüyor. Çok araştırdım çoğu inecek dedi ve 3 bin gibi rakamlardan bahsettiler. İstanbul sefaköyde bir abimiz halletti.
Merhaba 8 yıl aradan sonra bir soru sormak istiyorum. Eğer görüyor ve yaşıyorsanız bu ustanın telefonu vs si varmıdır aynı arıza bende de mevcut?

eray06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
"S" LAMBA SORUNU YAŞAYAN VAR MI YADA SORUNU NASIL GİDERDİNİZ YARDIM LÜTFEN. ANKARA

yilmazisik

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sorunu Antalya da gideren varsa yardımcı olabilir mi acaba? Araç şanzıman yağı soğuk olduğu zaman s yanıp sönüyor ve araç gitmiyor neredeyse manuel kullanıyorum ısınınca stop edip tekrar çalıştırıyorum. Düzeliyor. Sizce arıza nedir?

• Beğen
Tepkiler: eray06