Vectra mı Satıp Astra J alayım mı?

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Vectra mı Satıp Astra J alayım mı?

sn.sxn4. sizdeki araç gibi 97 model otomatik cd sahibiyim. aldığımda 4000 km.deydi. model yılına göre araçta oldukça fazla özellik bulunuyor. uzun yol konforu üst düzeyde bir araç benim için. otomatik olmasına rağmen şu an şehiriçi tüketimimiz 11-12 dolaylarında. ben satmak yerine aracı babama verip astra h almıştım. şu anda da astra j kullanıyorum. ama her hafta mutlaka bir iki kere vectrayıda kullanırım. 

sxn4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
sn.sxn4. sizdeki araç gibi 97 model otomatik cd sahibiyim. aldığımda 4000 km.deydi. model yılına göre araçta oldukça fazla özellik bulunuyor. uzun yol konforu üst düzeyde bir araç benim için. otomatik olmasına rağmen şu an şehiriçi tüketimimiz 11-12 dolaylarında. ben satmak yerine aracı babama verip astra h almıştım. şu anda da astra j kullanıyorum. ama her hafta mutlaka bir iki kere vectrayıda kullanırım. 

degerli yorumlar icin cok tesekkur ederim , anlasilan benim klavuzum siz olucaksiniz Sn. Ercub =) Siz hala benzinli kullaniyorsunuz sanirim Vectrayi ,dogru mudur ?
Baska bir opel forumunda Astra J'lerdeki 110 - 120 km/s uzerinde hizlardaki ruzgar sesini aynalarin sekline baglayan yorumlar okudum,sizin aracinizda da var mi bu ruzgar sesi ? Bu sorum tum forum uyelerine aslinda ne dusunuyorsunuz bu konuda ?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

böyle bir problem var ancak herkes duymuyor ya da her araçta olmuyor çok rahat sız etmiyormuş duyanların yorum ben farketmedim hiç ama 110-120 değilde 140 tan sonra başlıyormuş galiba sürekli o hızda seyahat edince ne kadar rahatsız ediyor bilmiyorum çünkü ben genelde otobanları 150-160 ortalama hızla geçerim bu araçta daha deneme fırsatım olmadı

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

babam su an opel vectra 2004 elegance kullanmakta. arac dehset. cok konforlu ve genis.... vectra'ya alıstıysanız yeni astra sizin icin biraz klastrofobik olabilir.... biraz imkanım olsaydı insignia alırdım.... ben genis arac seviyorum... astra^'da genis ve konforlu ama ferah degil...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
babam su an opel vectra 2004 elegance kullanmakta. arac dehset. cok konforlu ve genis.... vectra'ya alıstıysanız yeni astra sizin icin biraz klastrofobik olabilir.... biraz imkanım olsaydı insignia alırdım.... ben genis arac seviyorum... astra^'da genis ve konforlu ama ferah degil...
arka taraf kesinlikle klostrofobik bir ortam ama bende öndeyim arkadaki düşünsün :D

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evt bu konuda haklısınız vectra biraz daha geniş bir araç
eğer tercihiniz geniş bir araçtan yana ise astra j biraz küçük kalabilir sizin için
çünkü hatchack sonuçta

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

sanırım insignia'nın arkası da biraz bunaltıcı. vectra gibi degil kesinlikle

sxn4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
evt bu konuda haklısınız vectra biraz daha geniş bir araç
eğer tercihiniz geniş bir araçtan yana ise astra j biraz küçük kalabilir sizin için
çünkü hatchack sonuçta

hayir aslinda oyle cok genis bir ic hacim beklentim ve ihtiyacim yok , evli & cocuklu bir insan degilim ,en fazla bir kisi daha olur aracimda,o da yanimda :) arka koltuklari cok onemsemiyorum. Dedigim gibi J kasa GTC gelene kadar beklemede kalacagim. Tahminim GTC,  hatchbackten bile daha dar bir ic hacme sahip olucak ama sorun olmaz benim icin. GTC icin de  en onemli sorun yakit tuketimi olur sanirim, onu nasil asicaz bilemiyorum , gulu seven dikenine katlanicak artik

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

allah hayırlısını versin