vectra mı?passat mı?

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
98 modeller olarak karşılaştırılcaksa passat daha ii bence ( 2.0 vectra ve passat 1.8t arasında )
ama yeni modellerde fiyat/performans açısından özelliklede dizel olarak vectra daha iyi...

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectrada kullandim, su an da passat kullaniyorum

ikiside hemen hemen ayni model ve km de idi..

ve kesinlikle passat diyorum

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
b kasa ve o zamanın passatı arasında passatın artıları vardı.Passat denebilirdi, ancak şu anda c kasanın eskiyor olması dışında gerisi zevk ve renklere kalmış bana göre...Arabamı aldıgımda hep iyi ki almısım dedim, yeni kasası cıktıgında da bunu dedirtecek bir araba olacaktır eminim

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kıyaslarken fiyatlarına ve özelliklerine de bakmak lazım bence. Aynı paraya alabildiğimiz Passat'a ve Vectra'ya bakarsak Vectra derim. Yoksa Passat daha lüks ve daha üst sınıf bir araçtır bariz bir şekilde...

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kıyaslarken fiyatlarına ve özelliklerine de bakmak lazım bence. Aynı paraya alabildiğimiz Passat'a ve Vectra'ya bakarsak Vectra derim. Yoksa Passat daha lüks ve daha üst sınıf bir araçtır bariz bir şekilde...
Aynı para kıstasında seninle aynı fikirdeyim ; Vectra donanim olarak çok daha üstün c kasalarda..
Ama passatın vectradan daha lüks yada daha üst sınıf olduğuna katılmıyorum. Sonuçta ikiside D segmenti araç, Ha biri daha çok tutuluyor yada insanların beğenileri farklıdır orası ayrı :)
Ben arabamı alırken Passat makyajlı kasa almak istiyordum, denk gelmedi o anda şimdiki arabamı aldım.
O zamanki esas almak istediğim araç ( maddi durumdan olamıyor) passat exclusive Tidi, şimdi kendi aracımı kullandıktan sonra 1,9 Cdti vectra elegance 150 hp + chip çoook daha mantıklı :D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm opelciyiz ama o kadarda diil
passat vectradan bi gömlek üstündür
o para edermi tartışılır ama sonuçta daha kaliteli

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ww ciler kızmasın ama passat tipsiz yav. sırf bu yüzden vectra c2 siyah olsun derim. ama diger yanlardan passat üstün tabiki.:)

DeGGiaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim şu anki aracım 98 model vectra passat'ın 2003 TDI modelini de kullandım..Eğer bu ikisi arasında karşılaştırma yapacak olursam tabii ki favorim passat olurdu...Ama tercihim ne olurdu derseniz;Tabii ki Vectra..Çünkü biraz da cepteki parayı düşünmek lazım:) Gerçi ben kullandığım araçlar arasında kıyaslama yaptım aynı modellerinden kullanma fırsatım olmadı..Bu yüzden aynı modellerle kıyaslama yapanların düşüncelerine katılmak lazım..

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passata o kadar para vereceğine 2 vectra alırsın yaa 2.0 motor ama hep opel vectra