vectra için jant hakkındaki fikriniz..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cem sen takmissin 18 lik canta hadi hayirlisi arkadaslarin tecrübelerini de göz ardi etme..ben vectra b de arabanin sifir cikis üstünde takili irmscher 17 cantin sürttügüne bile sait oldum..

cem_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya belki hakllısınız ama bu kadar 18 takan arkdaşlar var bunlar herhalde bi çözümünü bulmuşlardı ekim ayı mıydı kasım ayındamı forum da ayın arabası olmuştu bi arkadaş vectra b ile onda bbs 18 inç jant vardı ozaman onun jantını alacaktım ama param yoktu yani onda nasıl oluyorda biraz zor olur ama denemekte lazım

cem_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satan kısı ıle anlasamadık zaten bakıcaz baska bı janta bu 18 ınc jantta baya bı ehlı olduk her sey ofsette 8.0 ofset surtmez uzerı ofsetlerde bayagı sorun olusuyormus artık yenı alacagımız jantın durumuna veee ofsetıne bakacagız bılmeyenler ıcın 17 bıle olsa 8.1 ofset olsun surter bılenler bılmeyenlere anlatsın lutfen :)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
güzel değil. krom yakışmaz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu yollara o jantlar yazık. 40 yanak yüksekliği bizim yollarımızda başına çok iş açar. Konforun çok düşer, yollardaki çukurlar lastiğini parçalayabilir, jantını kolayca kırabilir. Bu tip lastik ve jantlar otoyol kullanımlarına daha uygundur. İyi düşün paran cebinde kalsın derim.

cem_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18 inçten vaz geçtim 17 jant aldım şimdi kargoda bu gun gelecek şimdi ise lastik sorunu var bunada bitane buldum 225/50/17 broadgestone potenza nasıl olur acaba bu lastik

ttbrothers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fena durmaz ama para varsa TOYO derim..bende bu aralar jant ve lasrik arıyorum.ofset durumunu yazman iyi oldu.birde sürtme konusunda tüvtürk te uyarı yapmış bi arkadaşa

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar,konu hakkında kirlilik yaratmamak için bu eski konuyu hortlatayım dedim....bende bu aralar vectrama 17 jant bakayım diyorum ama lastik ebatını nasıl almalıyım? yay olayına girmeden 1-sürtme yapmamalı 2-yanak ne olmalı esneme açısından 215/45 mi 215/50 mi 225 mi nasıl?

06_GT_VECTRA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nacizane fikrim vectra lara en güzelini mühendisleri takmiş çikma b kasa gt janti al tak derim hem hafif hemde çok şik ....