vectra için jant hakkındaki fikriniz..

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
ben gene bır fıkır vereyım bu jant cok abartılı durur vectra b de modıfıyelı gorunum yoksa taktıgında goreceksın 18 ınc buyuk jant capı gozunu tırmalayacaktır

cem_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi ilk olarak janttan başlayip modifiye başlicam yani şimdi ful orjinal bi araba yan marşbiyer spoyler tampon ekleri aangel far bunlari şimdilik yapacaklarim ama ilk işte jant ama aklim da karişmadi degil yani en iyisi takip görmek bence

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
bırde kısın oksıtlenme olabılır bu jantları cok dıkkatlı kullanmalı su bırakmamalısın alırkende bak kabaran yer varmı hafıf yag ıle gecmen lazım uzerınden .......

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım sitedeki çoğu arkadaş 18" jantların sürteceği yönünde hemfikir eski forumlara bakarsan..17" jant ve 215 45 17 lastik öneriyorlar 18" bence çok abartı olur ve herhangi bir çukura yanlışlıkla hızlı girmen halinde jantta yamulma ve lastikte balon oluşmasına neden olabilir.bence sonradan tüh dememek için iyice araştır...
ve benim önereceğim şey sana hala üretilen bi jant modeli alman olur.nedeni herhangi bir jantta geri dönülmez bir problem olursa tek jant alabilir olman üretilmeyen bi jant alırsan öteki 3 ünüde çıkarman gerekir..

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b ye bu jant bence yakışmaz.
18 ise mutlaka yay lazım.
birde 18 ............performans (-) ...........yakıt (+) .............konfor (-) ...............olur

orkos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 215 45 17 var arkadaşım bu bile birçok şeyden fedakarlık demek..
Kankam (özkan) iyi açıklamış.. etme..:)

17 de istediğini alacağına emin ol fark yaratıyım derken pişman olma derim,
Jantlar konusu çok çok abartı nacizhane fikrim biraz daha düşün..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
225 40 18 bu lastik takmadan önce bir sorun soruşturun benim tahminim ön takımı çok yorar benzin çok yaktırır konfordanda çok götürür gibime geliyor

cem_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar almak üzereyim jantlari takinca fotolari sizinle paylaşirim sürterse eyer nasil bir şey uygulamam lazin bilerlenden yardim

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
jantlar çok güzel ama bence o renk vectraya gitmez.birde 18 sürtermi sürtmezmi meselesi var.18 önlerde sorun yaratmaz.arka tarafta ağırlık olunca iç davlumbaz tavanına sürtebilir.yay kesin çözümdür.birde şu var bende 205 50 17 var.çok fena sürtüyordu iç sac payını sıfırlamak zorunda kaldım.olay birazda ofsette bitiyor.