vectra icin angel olur mu?

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halkayı taktırırsın yarın bir gün su alır farın servise gidersin farların garanti dılı kalır bunuda göz önünde bulundur taktırmadan bence

Buraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhangi bir parca alırsam zaten servisten baska yerde taktırmıyorum
kapı içi koruması bile orda takıldı
servisteki ustaya sormadan almam demistim zaten

samet72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 96 vectra b var. angel far düşünüyorum. olurmu olmazmı bilmiyorum ama. bilgilendiriseniz sevinirim...

usk_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla angeller süper oluyo ama bendede 2005 c1 serisi vectra var.bende napsam die kararsız kaldım..angel eyes mi xenon 8000k mı ?

Buraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angel oldu mu xenonda sart zaten bi yerde :)

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 96 vectra b var. angel far düşünüyorum. olurmu olmazmı bilmiyorum ama. bilgilendiriseniz sevinirim...

olmazmı..! bn sana hemen buldum al bak bakayım beğenecenmi..? fiyatıda 375 ytl felan..!

farma5.jpg

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim ustam biraz zor olduğunu söyledi.Hiç yapılamaz diğil tabikide.mesela astra h ların farları daha kolay sökülebiliyor yani açılabiliyor ancak bizim makyajlı kasa vectra c lerin far yapışmaları daha farklıymış ve oldukça zormuş.bende çok istiyorum yaptırmak ama ciddi anlamda kararsız kaldım.Ustanın yapması daha farklı olabilir ama yaparsam kesinlikle kendim yapıcam hem daha zevkli oluyor hemde neyin ne olduğunu öğreniyorum.bulabilsem çıkma iki far alıcam da kazalı yada benzeri far bulamadım :( neon halkalar 50 ytl ye kadar var boyanmasıda boycanın işi tabi.Bahsettiğim gibi bizim makyajlı kasaların far açımı oldukça zormuş yapılmış resmini gördüm oldukçada güzel olmuş sanırım çabalarsak yapılabilir:) .

konyalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabanı siyah yap daa ii olur;)