Vectra Helezon Yardımm !!!

yns

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar
Arkadaşlar 97 model Vectra B GLS aracım var aracımla yapıtığımız bi kaza sonucu arka dingil değişmek zorunda kaldı tabi bu dingil de hurdacılardan çıkma aldık ama aldığımız dingil Vectra GT diniliymiş oda aracın arka ile ön arasında 3.5 cm fark yarattı tabiki biz aracın dingili helezonu ve amortisörleri ile birlikte alındı.

Çıkmacıyı arıyorum GT ile GLS arasında yay farkı olmadığını öne sürüyorlar. Parçacıları arıyorum GT ile GLS helezon boyları aynı diyolar arkadaşlar. Kimseye derdimi anlatamıyorum sabit kafa ile yaklaşıyorlar.

Arkadaşlar GT ile GLS arasında yay farkı var mı?

Lütfen yardımmm!!!:confused:

mkiraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vebtra b gt kullanıcısıyım, daha önce b gls kullandım
yay farkı var. b gt lerde yaylar alçaltılmıştır. doğrudur.

yns

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ediyorum mkiraz Peki sadece helezonlarda mı yoksa amortisörlerde de değişiklik var bilginiz var mı?

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gt ler benim bildiğim kadarı ile h&r yay sitemlerini kullanıyor arasında 3.5 cm fark var.ben özllikler söküp ölctüm aralarında fark varsa direk helozanlarını değiştir 2 el fazlası ile var piyadada saygılar

yns

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar ben aracın arkasını kaldırmak yerine önünü indirmeyi düşünüyorum yani bana 2 adet GT ön yayı lazım sizce bulabilir miyim çıkmacılar bilmiyo tabi ki aynı diyip duruyorlar. Bildiğiniz biryer varsa önerir misiniz ?

yns

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iki adet ön helezon buldum satın aldım aracım şu anda çok güzel oldu spor helezon 3.5 cm lik yani Vectra B GT ile GLS helezon farkı 3.5 cm arkadaşlar .