Vectra GT 1999 mu, Vectra CDX 2000-2001 mi?

Vectra GT 1999 mu, Vectra CDX 2000-2001 mi?

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide gt yi kullananlar genellikle gazlamak amaçlı alır 100.000 in altında gt gösterebilirmisin bana hatasız vs. birde özellik olarak daha az olan arabaya neden aynı parayı vereyim ki? cdx'in orjinal xenonu bile var.. birde yüklenmiş bir cdx GT den çok çok iyi gider.. bi eksiği jantları bence..

aha :D
http://www.sahibinden.com/opel_vectra_gt_cok_temiz-42WQQaXQQ19898678WQQpXQQdisplayitem
kanca hemen hard yapıyon CDX e kötü demiyorum ama GT de body kit li çok güzelllllll :D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla araba almak istiyosan aslında burada en önemli husus araçların makyajlı olması yada olmaması.mesela makyajsız kasa vectralar benim gözüme hep daha agresif ve canlı gelmiştir.digerleri daha genç gözükmekte ama b1 kasa olanlar hada sportif cizgide. Hele ki GT olunca cok daha güzel görüntüsü var.
CDX e GT body kiti takmakta bence yakışmayan bir uygulama.Ya temiz bir cdx al efendi efendi bin oynayacam güclendircem diye hiç ugrasma.yada al gt yi hazır yapılmıs bir vectrn olsun.
donanım olarak ta xenon ve mercekli far dısında aman aman bir fark yok arabaların.canın cok isterse cıkma cdx farı bulur takarsın.
deri koltuksa istegin GT de de var. Bu arabadan önce CD vardı 98 model bizde inan GT nin sesi bile farklı ondan(sanırım egzantirik headers farkından).Süper araba şöyle böyle diye övmüyorum ama fiyatına göre beklentileri tamamen karsılıyor.
Kısacası ben tercihimi zamanında Gt den yana yapmsıtım ve hiç pişman değilim.Sadece biraz sert araba birde spor yaylarla zıplatıyor:). Ayrıca görenlerin bu negüzel vectra , çarsıda görenlerin satarmsın , arabanın degerini bil diye laflarını duyduk ca dahada bir seviyorum... allah nazardan korusun:D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CDX e GT body kiti takmakta bence yakışmayan bir uygulama.Ya temiz bir cdx al efendi efendi bin oynayacam güclendircem diye hiç ugrasma.yada al gt yi hazır yapılmıs bir vectrn olsun.
donanım olarak ta xenon ve mercekli far dısında aman aman bir fark yok arabaların.

:eek::eek::eek: yok artık :D

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b gt ler bizimkilerde oldugu gibi farklı motora sahip değil ufak tefek parcalarla oynayıp almıslar o degeri yani kendinizde o beygiri alırsınız.

cdx alınıp gt nin bodykiti giydirilebilir çok güzel durur

ama opel almakta kararlımısınız? ben sahsen bir daha düşünmüyorum:)

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet İbrahim abi örnek hesabı gösterdim. acaba CDX le ne fark vardır döşemeler hariç

kardeşim şanzıman olabilir bizde f23 var.. birde bizim araçlarda normal x20xev ler dışında balans şaftı-mili var.. aynı zamanda xenon far diyip geçiliyor far seviye sensörü unutluyor. aynı zamanda bugün baktım kullanma klavuzunda otomatik seviye sensörü diyordu.. araç yükseliyor arka tekelerden.. ufak detaylar gerisi.. cam çıta karbon folyolar TC tuşu olmaması kaput içerisindeki koruyucu plastik aksam.. bi sürü varda aklıma gelmiyor şuan pek..

bide jantlar farklı ama bunlar daha güzel 100.yıldakiler..

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anket başabaş gidiyor :)

km 98.000 yazan ilandaki GT'nin direksiyon simidinin kılıfını çıkartıp görmeden km.ye inanmam :)

bide izmir GT özürlü bir şehir alayım desem de şuan uygun bir ilan yok :(

CDX 2000 model LPG yok km 80.000 ama 19.000 TL normal mi sizce??