Vectra C yi Nasıl Biliyorsunuz?

ahmi_63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza lambası sadece göz zevkinizi bozar ben 3 sendir kullanıyorum kötübir yanını görmedim performansıda bana yetiyor nede olsa öğrenci adamız fazla basamıyoruz.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir yakınımın da 2006 C2 Elegance var fakat makas ustası o zaman şöför var şöför var yoksa koskoca Vectra nasıl Makas atamaz:cool:

Makas atmayan şöförler sürücüden sayılmıyor demek:rolleyes:

Sorunuzun cevabına gelirsek Vectra-C güzel araçtır.Konforludur,kasasına göre 1.6 motoruyla yeterince performanslıdır.Şehirdışı 5.5-6 lt,şehiriçi 8.5-9 lt benzin yakar.Piyasada bu fiyatlara bulabileceğiniz en uygun arabalardan biridir.

aynacı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c kullandım . lpg de arıza lambası dahil hiç bir sorun yaşamadım. yakıtı gayet ekonomik. diğer 1,6 araçlar kadar atak değil. uzun yolda devirli kullanırsanız çekiş problem olmuyor.. süspansiyona gelince opellerde kronik vakaa.sert biraz.fakat çok kötü değil. bence verilen parayı hakeden bir araç.iç dizaynı koltukların rahatlığı motor sesi müzik sistemi mükemmeldi. mutlaka sanrooflu tavsiye ederim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende c aracım var iyi güzel konforlu rahat sorunsuz bir arıza yaşamadım yolda hiç kalmadım konforu donanımı akranı olan bir mercedes bmw ye denkdir elegance modelininki hele aşarda.. performansa gelince uzun yolda kaptırırsan farkında olmadan bir bakmışsın 160 çıkmışsın kadrana bakamsan o hıza çıkdığını anlayamassın hissettirmez işçilik kalitelis iyidir neticede alman yollada sallanmaz orası burası zıngırdamaz yüksek hızlarda yolda gezinmez..

şehir içi performansa gelince ben şehir içinde keyif adamıyım basmakla işim olmaz açarım müziğimi şeridimde giderim şehir içinde makas atsan ne atmasan ne benim gidiceğim yere en fazla 10 dakka erken gidersin benim yakıcağım benzinin iki mislini yakarsın ama...

Lpg ye gelince dandik dundik lpg takarsan arıza ışığı yakar ben servisde 30-40 bin km lpg li vectra c ler gördüm normal bakımlar dışında en ufak sıkıntı yaşamamışlar lpg den ve çok memnunlardı.. vectra c de prins derim bizim forumumuzda vectra c konumuz var orda prins kullanan arkadaşımız vardı ismini unuttum ankaralı o gayet memnundu ne arzıa ışığı ne başka bir şey yanmışdı onda..

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c kullandım . lpg de arıza lambası dahil hiç bir sorun yaşamadım. yakıtı gayet ekonomik. diğer 1,6 araçlar kadar atak değil. uzun yolda devirli kullanırsanız çekiş problem olmuyor.. süspansiyona gelince opellerde kronik vakaa.sert biraz.fakat çok kötü değil. bence verilen parayı hakeden bir araç.iç dizaynı koltukların rahatlığı motor sesi müzik sistemi mükemmeldi. mutlaka sanrooflu tavsiye ederim.

1-İç dızaynı benımde hosuma gıdıyor
2-Suspansıyonlar kronık sorun degıl onun amacı bellı dıger arabaların 80le girdigi vıraja bız 120yle gırıyoruz bu bır sorun degıl ozellıktır

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Makas atmayan şöförler sürücüden sayılmıyor demek:rolleyes:

Sorunuzun cevabına gelirsek Vectra-C güzel araçtır.Konforludur,kasasına göre 1.6 motoruyla yeterince performanslıdır.Şehirdışı 5.5-6 lt,şehiriçi 8.5-9 lt benzin yakar.Piyasada bu fiyatlara bulabileceğiniz en uygun arabalardan biridir.
Estağfurullah Cüneyt abi lafım sana değil o arkadaşa..

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c guzel aractır ancak aıle dostumuzda yabancı ulkede bılmıyorum burda varmı o motor secenegı 1.8 122 pslık vectra c vardı aractan cok memnundu ancak sehır ıcı tuketımden cok fazla sıkayetcıydı onun dısında bılmıyorum goruntu olarakta guzel bı arac...