Vectra C ye Açık Hava Filtresi Takılması???

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün uzun zamandır aklımda olan açık hava filtresini alayım dedim.ama satan arkadaş Vectra C ye takılamadığını:(, aracın arıza uyarısı verdiğini ve bi yerinde sorun oluşturduğunu söyledi.ama forumda takan arkadaşlar var.nasıl oluyor bu iş? takan arkadaşlar bi yorumlayabilirmi acaba? takmalımıyım takmamalımıyım? :confused:

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmudur arkadaşlar c ye filtre takan,bişi sorun olur yada olmaz diyebilcek yaw???

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava benzin oranı değişikliğine bağlı olarak sensör ışık yakıyor diye bende duymuştum. bilemiyom tabi

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fikirleriniz için teşekürler. bende bi heves alıcam şimdilik sadece filtre olarak. sıkılırsam, beğenmezsem sökicem.baktım gördüm iyice sarmaya başladı daha kaliteli ve profesyonel bişiler düşünücem.ama şu sorunlar korkutuyo beni.yaşayan var yaşamayan var.iyice kararsızlaştırıyor...

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1.6 vectra c de hava filtresini takmistim hic bi sorun cikarmamisti gayet memnundum cekis de az da olsa fark olmustu ve ses de gayet guzeldi ben yaklasik 6 ay kullandim hic bi sorun yasamadim sonra filtreyi cikarip aracimi sattim ve filtreyi simdiki arabama taktim yaklasik 7 aydir kullaniyorum hic bi ariza isigi yanmadi...

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah bendede bi sorun çıkmaz. şansa kalıyo galiba biraz bu iş.
filtrenin markası ve modeli neydi acaba? yed marka nasıl sence? iki tane taktık pek ses gelmedi başka sipariş verdik bakalım.onu bekliyorum...

cooper_2313

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 3.5 ay civarında kullandım hiç bi sorun cıkarmadı green markaydı . çokda güzel ses alıyordum arıza lambası felan yakmadı.

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende var 6 aydan fazla oldu takalı .tek şikayetim uzun yolculukta ses gerçekten rahatsız edici olabiliyor.
lambda değeri : 0,98-1,02 arasında çıkıyor .
arıza lambası yanması yok.
ama kaput içindeki sıcak havayı çekmesi problem .yaz aylarında ona bi çözüm bulmak lazım :
kaputu kestirende var .filtreyi radyatörün oralara felan uzatanda var çözümü var yani...

themre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende var 6 aydan fazla oldu takalı .tek şikayetim uzun yolculukta ses gerçekten rahatsız edici olabiliyor.
lambda değeri : 0,98-1,02 arasında çıkıyor .
arıza lambası yanması yok.
ama kaput içindeki sıcak havayı çekmesi problem .yaz aylarında ona bi çözüm bulmak lazım :
kaputu kestirende var .filtreyi radyatörün oralara felan uzatanda var çözümü var yani...

Tigraya takamadan gıttı garıbım :))