vectra c yardım bilgi lütfen....

chatlax_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese iyi günler 25000 tlye kadar vectra c almay düşünüyorum araç hakkında bana bilgi verecek + ları neler - leri neler konfor performans yakıt konusunda nasıldır lpg uyumu iimidir kronik sorunları nelerdir... vs bu tarz konularda yarımcı olucak arakdaşlar yada aynı fiyata başka araç tavsiyeleriniz nelerdir şimdiden çok teşekkür ederim....

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım şimdi bunu okuyunca 2 yıl öncesine döndüm.aynı şeyleri devalarca bende sordum taki alıp binene kadar...2006 ve sonrasını al derim.arabayı göster baktır temizse al ve bin.kimseyede sorma nasıl diye zaten anlayacaksın bindikçe.şehir içinde hantaldır yolu görünce tutamazsın.yakıt diğer araçlara göre birazcık fazla 100 km ortalama 10 lt civarı ama birçok sıfır arabada C deki konfor ve sürüş zevkini bulmazsın...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yeni aldım ama iyiki almışım 1.6 motorun kalkışı dışında hiç bir sıkıntım yok zaten kalktıktan sonra yürümesi gayet yeterli... konfor olarak mükemmel diyebilirim viraj kabiliyeti astram vardı ondan kat kat daha üstün... yakıt olarak ise karabük - bandırma arası 120 - 150 arası hızla 22 krş yaktı 5 kişi ve bağajla... kronik sorun olarak opellerin zaten direksiyon pompası var bide kapı içi plastik aksamının etrafının soyulması haricinde sorunlu bir araç değil tabi bide biraz yağ yakması var...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c iyidir eski aracımdır bendede 2006 sı vardı gayette memnundum.. sende memnun kalırsın..

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O paralara alınabilecek en iyi araçtır. 1.6 larda yağ eksiltme biraz daha fazladır, lpg ile sıkıntı çıkarmaz gayette ekonomiktir tüketim bakımından. Mümkünse km si düşük temiz ve düzgün bir elegance alın 1.6 düşünüyorsanız..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
O paralara alınabilecek en iyi araçtır. 1.6 larda yağ eksiltme biraz daha fazladır, lpg ile sıkıntı çıkarmaz gayette ekonomiktir tüketim bakımından. Mümkünse km si düşük temiz ve düzgün bir elegance alın 1.6 düşünüyorsanız..

Makyajlı kasalarda yağ eksiltme sorunu yok biliyorum?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçda hiç olmadı.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyidir al. eski aracımdır. zaten onun yüzünden daha konforlu bir araç bulamadım tatmin olamam diye her araca bakamıyorum

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyidir al. eski aracımdır. zaten onun yüzünden daha konforlu bir araç bulamadım tatmin olamam diye her araca bakamıyorum

aynen öyle bakdığım araçlar 5.20d avensis sonata passat superb falan bunun dışına çıkamıyorum tabi dizel ve en üst paket donanımlıları olduğu için çıkamıyorum.. benzinli olsa a6 yada bakarım bmw nin benzinlilerinede bakarım..